نوار تفلون کیمیا خرید نوار تفلون کیمیا

نوار تفلون کیمیا

تفلون نام برند و محصولی است که برای اولین بار تولید کننده آن این نام را انتخاب کرد و پس از آن در همه جا با این نام شناخته شد.

نوار تفلون کیمیا نواری سفید رنگ با ضخامت پایین می باشد که جهت آب بند کردن محل اتصالات گالوانیزه برنجی و گازی می باشد خلل و فرج احتمالی بین اتصالات فلزی با پیچیدن لایه ی نازکی از این نوار پرشده مانع نشت سیال می شود و باعث روانتر بسته شدن اتصال نیز می شود.

خرید نوار تفلون کیمیا

نوار تفلون یا نوار آب بندی یا نوار PTFE از جمله لوازمی است که در لوله کشی به کار برده می شود. نوار آب بندی نواری کم ضخامت از جنس پلی تترافلوئورواتیلن که در ساخت ظروف نچسب هم کاربرد دارد جهت آب بندی محل اتصال لوله های حدیده شده استفاده می شود.

همچنین ماده ای پوششی نچشب و عایق الکتریسته می باشد که در حرارت بالا مقاوم است و مقاومت بالایی در مقابل اسیدها و بازها دارد.

نوار تفلن آب بندی برای اتصالات گاز باید ضخیم تر از اتصالات آب باشند که این موضوع توسط استانداردها و گواهینامه های بین المللی تعیین می گردد.

انواع نوار تفلون کیمیا در آب بندی لوله کشی ساختمان کاربرد فراوانی دارد مخصوصا در آب بندی اتصالات برنجی نظیر روپیچ توپی برنجی که بیرون دنده است مورد استفاده قرار می گیرد.

کارخانه نوار کیمیا که برای لوله کشی انتقال آب رسانی تولید و استفاده می شود اغلب سفید است . برای مطابقت با خطوط رنگی کدگذاری شده استفاده می شود. این کدهای رنگی توسط بین بنتلی در دهه 1970 برای نوار آب بندی معرفی شد.

جهت چرخش نوار تفلون کیمیا در جهت دنده های اتصالات نیز از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و هنگام بستن اتصالات در صورت خلاف جهت بودن باعث بازشدن نوار و بست مسیر سیال می شود.

نمایندگی نوار تفلون کیمیا

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *