نوار شاهیک نیاشیمی خرید نوار شاهیک

نوار شاهیک (نیاشیمی)

شرکت تولیدی بازرگانی نیا شیمی بعنوان اولین تولید کننده نوارهای سرد پلی اتیلنی Colling & wrapping و محصولات متنوع دیگر در سال 1381 به کمک جمعی از متخصصین ایرانی شروع به تولید نموده است که امروز با بکار گیری حدود 200 نفر پرسنل متخصص و مجرب و بهره گیری از مجهزترین دستگاه های تولیدی مطابق با فن آوری ورز جهان در فضایی ایمن مشتمل بر انبار مواد اولیه، انبار کالای ساخته شده، سالن تولید و آزمایشگاهی مجهز به کلیه ابزارآلات مدرن مشغول به تولید می باشد.

قیمت نوار شاهیک

شرکت تولیدی بازگانی نیاشیمی به عنوان تنها تولید کننده عایق های گرم و سرد ضد خورندگی با برند شاهیک در بازار شناخته شده می باشد.نوار پرایمر شاهیک یک محصول به صورت چسب نواری است که بر روی لوله پیچیده می شود تا به عنوان یک عایق حرارتی در مقابل سرما و گرما عمل کند و جلوگیری از اتلاف انرژی را دو چندان کند.

خرید نوار شاهیک نیاشیمی

برای عایق کاری با نوار پرایمر شاهیک ابتدا بایستی گرد و غباری که روی لوله نشسته است به وسیله جریان هوای فشرده پاک گردد. لوله بایستی به وسیله دستگاه تمیزکاری برس دار و پرایمر زنی متحرک از گل و لای زائد تمیز شود و بلافاصله به وسیله نوار شاهیک اندود گردد به طوری که تمام پستی و بلندی های ناشی از جوش های طولی و عرضی سطح لوله آغشته به پرایمر شده باشد.

لوله پرایمر خورده بایستی روی چاکی های تمیز و مناسب قرار گیرد و یا توسط دستگاه های بالابرنده آن قدر نگهداری شود تا نوار پرایمر نیاشیمی آن کاملاٌ خشک شده و آماده عایق کاری گردد.

لیست قیمت نوار شاهیک

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *