نوار پرایمر هانزا قیمت نوار پرایمر هانزا

ایا تا به حال دیده اید که برای عایق بندی لوله های گاز از چه چیزی استفاده می کنند ؟ شرکت هانزا از برترین برندها در سطح جهانی است که با کیفیت بی نظیر به ساخت این محصول می پردازد . نوار پرایمر از تولیدات این کارخانه است که همان طور که گفته شد از ان برای پیچانده شدن به دور لوله ها جهت عایق بندی ان ها استفاده می شود . از مشخصات نوار پرایمر هانزا می توان به سیاه و سفید بودن این محصول , مقاومت الکتریکی حداقل 40کیلو وات و مقاومت کشی حداقل 50 کیلوگرم نوار پرایمر اشاره کرد . نوار پرایمر تولید شده هانزا از جنس pvc یعنی خود چسب , طراحی و تولید شده است . نحوه عایق بندی لوله ها به این صورت است که جداره ان ها را برش می دهند تا امکان عایق کاری به وجود اید و سپس شیار ایجاد شده را با نوار پرایمر هانزا , پوشش می دهند .

فروش نوار پرایمر هانزا

در واقع باید بدانید که از این محصول فوق العاده هانزا به عنوان محافظ برای پوشش نیز استفاده می شود . از مزایای نوار پرایمر برند هانزا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • مقاومت بر اثر گذر زمان و پاره و تکه تکه نشدن
  • مقاومت بالا بر اثر اصابت اجسام
  • تحمل دما و شرایط محیطی مختلف
  • حفظ ظاهر و تغییر نکردن در اثر اب و هوای مرطوب و گرد و غبار

نکته ای که شاید بسیاری از افراد ندانند این است که نوار پرایمر هانزا جز دسته عایق ها قرار دارد که 95% متریال سازنده ان از پی وی سی و 5 درصد ان از کلسیم می باشد . از این محصول در عایق بندی , تعمیر و خطوط لوله ی انتقال و تاسیسات به کار برده می شود . شرکت هانزا به ارائه نوار پرایمر با قیمت باور نکردنی و مناسب می پردازد .

خرید نوار پرایمر هانزا

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *