نیپل فولادی گالوانیزه

نیپل فولادی گالوانیزه

همانطور که زندگی همچنان به طور فزاینده پیچیده می شود، روش هایی که ما برای ایجاد محصولات استفاده می کنیم نیز باید بهبود یابد. فولاد معمولی از آهن ساخته شده که وقتی در معرض رطوبت چه به صورت باران و یا به صورت رطوبت محیطی قرار می گیرد، زنگ خواهد زد. در گذر زمان زنگ زدگی بخشی از فولاد را اذبین می برد. بنابراین ما به فلزات قوی و با دوام نیاز داریم، در نتیجه یکی از آن ها که می تواند طول عمر مفیدی داشته باشد، نیپل فولادی گالوانیزه است.

خرید نیپل فولادی گالوانیزه

نیپل فولادی گالوانیزه پوششی با لایه های اکسید روی و آلومینیوم است که آن را با یک سطح محافظ که می تواند از فرسایش فلز تحت پردازش شیمیایی محافظت کند کاور می کنند. چند روش برای تولید این محصول استفاده می شود. محبوب ترین روش استفاده از طریق گالوانیزاسیون داغ است. در این روش، ورق گالوانیزه با فرو رفتن در روی یا آلومینیوم یا هر دو  ذوب شده تولید می شود. این فرآیند اجازه می دهد که مواد محافظ به طور دائم با ایجاد یک پیوند امن و کامل به فلز، نه تنها در سطح، بلکه در داخل بافت سطحی فولاد نفوذ کند. این نوع از فرایند پوشش دهی اقتصادی ترین فرایند برای محافظت فولاد از خوردگی را ارائه می کند.

از مزایا و ویژگی های بارز نیپل فولادی گالوانیزه می توان به مقاومت در برابر خوردگی و ایستادگی در برابر آب و هوای نامطلوب اشاره نمود. همچنین نیپل فولادی گالوانیزه نسبت به بسیاری از فلزات دیگر مستحکم تر، سبک تر و ارزان تر می باشد و بنابراین برای پروژه هایی با بودجه ی کم که نیازمند تجهیزات ضخیم، سبک و ارزان است، استفاده می شود.

خرید نیپل فولادی گالوانیزه

نیپل فولادی گالوانیزه عموماً برای تهویه استفاده می گردد و همچنین در تخلیه فاضلاب ها نیز کاربرد دارد. در خدمات غذایی یا کشاورزی به طور مرسوم از تجهیزات نیپل فولادی گالوانیزه استفاده می کنند. علاوه براین، نیپل فولادی گالوانیزه در تولید تجهیزات HVAC، سقف های فلزی برای خانه ها و زنجیره ی اتصالی حصارها و ورق های فولادی استفاده می شود. در واقع نیپل فولادی گالوانیزه گزینه ای عالی است که در صنایع بی شماری نظیر صنایع ساختمانی، صنعتی، دریایی و سایر صنایع استفاده می شود و یک فلز قوی و قابل اعتماد را برای مصارف گوناگون فراهم می نماید. ما پیشنهاد می کنیم اگر قصد استفاده از تجهیزات در خارج از محیط خانه را دارید، نیپل فولادی گالوانیزه را انتخاب کنید.

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *