پخش اتصالات گالوانیزه تهران

پخش اتصالات گالوانیزه تهران

در سال 1772 فرآیند الکتروشیمیایی گالوانیزاسیون توسط لوئیچی گالوانی با موفقیت انجام شد و به همین منظور به این صورت نام گذاری شد و پس از آن تا به امروز این هملیات در حال استمرار است و طی این سالیان با تحقیقات و پیشرفت تکنولوژی به روز شده است و همچنان به عنوان یکی از روشهای موفق برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدن فلزات به وسیله فلز روی از آن استفاده می شود و همچنان تولید وسایل مختلف از جمله ورق، لوله، اتصالات، دکل های براق و موارد بسیار زیاد به این روش رو به افزایش است. در صنعت تاسیسات برای انتقال مایعات و سیالات از لوله ها و اتصالات آهنی که به وسیله فلز روی پوشانده شده است استفاده می شود. این پوشش برای حفاظت از فلز در برابر خوردگی و آسیب پذیری می باشد و به این عمل گالوانیزاسون می گویند. پوشش قرار داده شده در عمل گالوانیزاسیون شامل لایه ای از فلز روی و ترکیباتی از آهن می باشد. در مورد اتصالات فولادی نیز برای محافظت از این اتصالات در برابر خوردگی و آسیب پذیری پوششی از فلز روی پوشیده می شود که به آنها اتصالات گالوانیزه گفته می شود.
خرید اتصالات گالوانیزه ایرانی

برای انجام عملیات گالوانیزاسیون ابتدا لوله و اتصالاتی که قرار است گالوانیزه شوند را عاری از هرگونه چربی و زنگ می کنند زیرا چربی یا زنگ داشتن در اهن سدی برای گالوانیزه شدن به حساب می اید.

در مرحله بعد این فرایند لوله ها یا اتصالاتی که قرار است گالوانیزه شوند را با محلول فلاکس اغشته می کنند وبعد فلزات را داخل دستگاه گالوانیزه قرار می دهند.فلزات خروجی از دستگاه گالوانیزه در وانی حاوی روی در دمای 450 درجه سانتیگراد قرار می گیرند.در مرحله بعد یا مرحله نهایی عمل گالوانیزه شدن فلزات را در وان اب سرد قرار می دهند زیرا بعد از فشاری که حرارت روی به فلزات وارد کرده قرار گرفتن در وان اب سرد باعث افزایش مقاوت فلزات می شود. اتصالات گالوانیزه را به صورت دنده ای به یکدیگر متصل می کنند و از جوشکاری لوله و اتصالات گالوانیزه می بایست اجتناب نمود.

خرید اتصالات گالوانیزه

اتصالات گالوانیزه در مدلهای زانوی سه راهی، مهره ماسوره، بوشن، مغزی، روپیچ و توپیچ تولید می شود. همچنین این اتصالات در سایزهای مختلف از 2/1 تا 6 اینچ که دارای اتصالات گالوانیزه گرم بوده و در رطوبت و گرما مقاوم می باشد.

از اتصالات گالوانیزه در خطوط لوله هوا تحت فشار، تاسیسات صنعتی، سیستم تهویه مطبوع، تاسیسات آب آشامیدنی،کشاورزی، اجرای گلخانه و تاسیسات آتش نشانی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *