چرا شیر گازی حقیقی بخریم؟

شرکت شیر آلات گازی ساختمانی حقیقی از جمله حاذق ترین شرکت هایی است که از سال 1375با هدف فعالیت های تجاری در زمینه طراحی این نوع شیر آلات گازی  به ساخت این محصولات از جنس آلیاژ مرغوب برنجی پرداخته است که در 6سایز ساخته و تولید می شود .شیر گازی حقیقی دارای دسته هایی با رنگ قرمز است که با چرخش نود درجه خود قادر به باز و بسته کردن جریان گاز می شود . این شرکت توانسته است با فعالیت خود تا کنون حضور فعالی در سایر شهرستان ها در تولید این محصول داشته باشد . شرکت حقیقی به تولید شیرهای گازی در سایزهای 2/1  اینچ , 2, 4/3 , 1 , 4/1  1 , 2/1 1  اینچ می پردازد که هر یک از این انواع سایز ها در موارد مختلفی از جمله برای مصارف خاص ساختمانی , صنعتی و نیمه صنعتی , گاز کشی سوله ها و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرند .

خرید شیر گازی حقیقی

یکی دیگر از محصولات شیرگازی حقیقی شیر قفلی آن است . شیر گازی برنجی در سایز 2/1 و 4/3 , در لوله های گازی و مانیسمان بدون درز 2/1 اینچ کاربرد دارد که بیشتر به گاز منازل و خانه ها متصل می شود و برای نمونه شیرگازی 2/1 اینچ حقیقی همان شیرگازی دو حقیقی می باشد . نام این برند صنعتی حقیقی بر روی دسته شیر گازی درج شده است .

شیرآلات گازی حقیقی به صورت ربع گرد تولید شده است و در 6 سایز شیر گازی سبک حقیقی می باشد . همچنین این شرکت به ساخت شیرآلات فلکه کشویی در 3سایز نیز پرداخته است و در پمپ آب خانگی , لوله های گازی مانیسمان ودرز دار , لوله های گالوانیزه با انواع برندها و دیگر تجهیزات موتورخانه نیز از شیرگازی 1 اینچ استفاده می شود . هرکدام از این سایزها نیز به همین صورت مورد استفاده قرار می گیرند . یکی دیگر از محصولات پر کابرد شیر قفلی حقیقی است  که از جمله تولیدات شیرآلات گازی محسوب می شود که تنها در سایز 1 اینچ تولید شده است و برای لوله گازی یک اینچی ورودی هر واحد ساختمان به کار برده می شود .  علت این نام گذاری به شیر قفلی این است که در هنگام بسته بودن شیر قفلی یک اینچ حقیقی شما می توانید با استفاده از یک قفل مانع از باز شدن آن توسط افراد دیگر شوید . این نوع شیر گازی دروروردی مغازه ها و اماکن عمومی نیز کاربرد بسیار دارد .

قیمت شیرگازی حقیقی

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *