چسب تارگت رازی قوطی

چسب تارگت رازی قوطی

به طور کلی چسب ماده ای است برای وصل کردن پلاستیک، چوب،کاغذ،سرامیک و فلز می باشد که در این مطلب سعی داریم به صورت تخصصی در مورد چسب پلیکا توضیحاتی را شرح دهیم.

چسب پلیکا در بسته بندیهای 100 گرمی پمادی 275 گرمی ربی و 500 گرمی و یک کیلو گرمی عرضه می شود.

از چسب پولیکا برای چسباندن لوله و اتصالات پی وی سی به یکدیگر استفاده می شود. این محصول نوعی حلال می باشد که پس از تمیز کردن سطح مورد نظر مقدار مورد نیاز چسب به محل اتصال مالیده می شود. با گذشت زمان مورد نیاز بسته به فشار سایز و ضخامت لوله یا اتصال پی وی سی مورد نظر و دمای محیط متفاوت است. مقداری از سطح توسط چسب حل می شود و دو قطعه آماده چسبیدن به یکدیگر می شوند.

قیمت چسب تارگت رازی

پس از اتصال توسط چسب دو قطعه چنان محکم می شوند که دیگر از هم جدا نمی شوند و به طور کامل آب بندی می شوند.

چسبهای تارگت رازی در بسته بندی های متفاوت به صورت کارتنی توزیع می گردد که شامل بسته 100 گرمی به تعداد 36 در کارتن، بسته 275 گرمی به تعداد 24 عدد در کارتن، بسته نیم کیلویی به تعداد 24 عدد در کارتن و بسته یک کیلویی به تعداد 12 عدد در کارتن بسته بندی و توزیع می گردد.

چسب تارگت رازی در مصارف ساختمان سازی به منظور چسباندن اتصالات و لوله های پولیکا که تحت فشار کم و قوی قرار دارند مانند لوله های آب و فاضلاب از جمله چسب های ارزان و با کیفیت بالا می باشد.

چسب پولیکا یکی از چسب هاب قوی با قدرت چسبندگی و هم جوشی بسیار بالا می باشد که برای چسباندن قطعات لوله های فاضلاب و قطعات پلاستیکی و سایر اتصالات فاضلابی به کار گرفته می شود. این چسب ترکیبی از پایدار کننده ها، غلظت دهنده ها و پلیمرهای پلاستیکی می باشد که در مخلوطی از حلال ها حل شده اند. این چسب ها از جنس پی وی سی سخت بوده و ضد آب و رطوبت می باشند. چسب پلیکا در انواع پلیکای تارگت و پلیکای معمولی عرضه می شود.

چسب تارگت دارای کشسانی و قدرت چسبندگی قوی تر بوده و همچنین در سریع ترین زمان ممکن عمل می کند. این چسب ها به نصب بهتر لوله های پولیکا کمک زیادی کرده و از نشتی و تخریب لوله ها جلوگیری به عمل می آورد. چسب هایی که برای اتصال لوله های پولیکا به کار برده می شوند باید نسبت به مواد شیمیایی و مواد خرنده حرارت های بالا مقاوم باشند و پتانسیل ترک خوردگی بسیار پایینی داشته باشند. به همین سبب چسب پولیکا با کیفیت و استاندارد بالا تولید شده که علاوه بر قدرت بالای چسبندگی ویژگیهای بیان شده را دارا می باشد.

خرید چسب تارگت رازی

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *