چسب تارگت قوطی

چسب تارگت قوطی

چسب تارگت شرکت شیمیایی رازی به منظور اتصال پروفیل های پی وی سی لوله و اتصالات فشار قوی آب و فاضلاب به کار می رود. این چسب با دارا بودن حلال های آلی در ترکیبات خود لایه ای از رویه سطوح پولیکا را حل می نماید و این قابلیت باعث می شود که محل اتصال دو سطح به یکدیگر به یکدیگر پیوستگی بسیار خوبی را پیدا کنند.

چسب پی وی سی تارگت رازی به شدت قابل اشتعال است لذا در محل استفاده آن از کشیدن سیگار و ایجاد جرقه یا آتش جداٌ خودداری نمایید. به منظور محافظت از سیستم تنفسی حتماٌ در محل از تهویه مناسب استفاده گردد. در صورت تماس با چشم سریعاٌ چشم ها را مقدار زیادی آب بشویید و به پزشک مراجعه نمایید.

خرید چسب تارگت قوطی

در مورد نگهداری چسب تارگت می بایست آن را در مکان خشک و خنک و در دمای 5 تا 30 درجه سانتی گراد نگهداری کرد که این محصول تا 12 ماه قابل استفاده می باشد و پس از آن به مرور از کیفیت آن کاسته می گردد.

در موقع استفاده از چسب تارگت رازی باید ابتدا سطح اتصال را کاملاٌ تمیز نموده و چسب تارگت را به صورت لایه نازکی بر روی آن پخش نمایید به صورتی که در انتهای لوله مقدار بیشتری چسب قرار گیرد. لوله و اتصال را بدون هیچگونه چرخشی تا رسیدن لبه لوله به انتهای اتصال داخل یکدیگر نمایید و برای چند ثانیه بدون حرکت نگهدارید تا گیرایش اولیه بدست آید. اتصال پس از 5 دقیقه محکم می گردد.

چسب تارگت رازی در بسته بندی های متفاوتی تولید می شود که به کسانی که استفاده شان از این چسب زیاد است و به صورت روز مره از این چسب برای اتصالات لوله پولیکا به یکدیگر استفاده می کنند پیشنهاد می شود که از بسته بندیهایی که به صورت قوطی می باشد استفاده کنند. بسته بندی های ذکر شده نسبت به نمونه پمادی از وزن بیشتری برخوردار می باشد و به نسبت وزن از قیمت پایین تری برخوردار می باشد و کیفیت تمامی سایزهای چسب تارگت رازی با یکدیگر برابر می باشد و زمان نگهداری مفید تمامی آنها 12 ماه می باشد.

خرید چسب تارگت رازی

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *