چسب تانگیت اصل

چسب تانگیت اصل

چسب پی وی سی تانگیت تحت لیسانس هنکل آلمان تولید و عرضه می گردد. این چسب که با نام چسب لوله نیز شناخته می شود یرای چسباندن انواع لوله و اتصالات در صنعت تاسیسات مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که می دانید چسب پی وی سی تانگیت هنکل نوعی چسب برای اتصال لوله و اتصالات آب و فاضلاب از جنس پی وی سی می باشد این چسب به صورت محلول در حلال است. یعنی حلال پس از چسباندن دو قطعه از آن خارج می شود و طی تبخیر حلال اتصال برقرار می گردد. چسب پی وی سی تانگیت یکی از بهترین و قدیمی ترین این نوع چسب می باشد که در کشور ما تحت لیسانس هنکل آلمان تولید می شود. این محصول حاوی حلال بر پایه تترا هیدرو فوران تثبیت شده می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است.

خرید چسب تانگیت اصل

ویژگیهای چسب پی وی سی تانگیت هنکل به قرار زیر می باشد:

فاقد ماده سمی تولوئن

قدرت چسبندگی بسیار بالا

مقاومت حرارتی عالی

قابلیت پر کنندگی بالا

عدم هدایت الکتریسیته

امکان ترک خوردگی بسیار پایین

مقاوم در برابر مواد خورنده

مطابق با استانداردهای بین المللی

چسب پی وی سی تانگیت هنکل جهت چسباندن نقاط اتصال لوله های پی وی سی مانند لوله های آب، لوله های گاز، لوله های آبرسانی، کشاورزی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

خشک شدن چسب پی وی سی طی دو مرحله انجام می گیرد. در ابتدا چسب به سطح هر دو لوله اعمال می شود جوش اولیهظرف مدت چند ثانیه برقرار می گردد.کمترین زمان برای جوش اولیه با توجه به تهویه و ضخامت لایه و دما در حدود 3 الی 15 ثانیه می باشد. البته این نکته را نیز باید در نظر داشت که کوتاه بودن زمان جوش اولیه مزیت خاصی محسوب نمی شود. چرا که برای تنظیم لوله ها در جای خود به مدت زمان حداقل 5 ثانیه نیاز داریم. جوش ثانویه و نهایی چسب نیز ظرف مدت 15 الی 30 دقیقه انجام می شود. در صورتی که قرار باشد لوله ها داخل زمین قرار داده شوند باید 10 الی 12 ساعت صبر نمایید.

چسب پی وی سی تانگیت در بسته بندی های مختلف تولید و عرضه می گردد که بسته به حجم استفاده می توان از گزینه های متنوع آن بهره برد.

قیمت چسب تانگیت اصل

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *