چسب تانگیت قزوین قیمت

چسب تانگیت قزوین قیمت

گروه تولیدی هنکل در استان قزوین تحت لیسانس هنکل آلمان اقدام به تولید چسب پی وی سی تانگیت نموده است که برابر با فرمولاسیون شرکت اصلی هنکل آلمان می باشد.

چسب فشار قوی تانگیت برای چسباندن لوله و اتصالات فاضلابی چسبی به یکدیگر و نیز برای فطعات پی وی سی مورد استفاده قرار می گیرد. قدرت چسب و هم جوشی بسیار بالا این چسب برای لوله و اتصالات فشار قوی بسیار مناسب است.

خرید چسب تانگیت اصل

نحوه استفاده از این چسب بدین صورت می باشد که ابتدا سطح اتصال را کاملاٌ تمیز نموده و چسب پی وی سی تانگیت را به صورت لایه نازکی بر روی آن پخش نمائید. به صورتی که در انتهای لوله مقدار بیشتری چسب قرار گیرد. لوله و اتصال را بدون هیچگونه چرخشی تا رسیدن لبه لوله به انتهای اتصال داخل یکدیگر نمائید و برای چند ثانیه بدون حرکت نگه دارید تا گیرایش اولیه را بدست آورد. اتصال های چسب کاری توسط چسب تانگیت پس از پنج دقیقه محکم می گیرد.

این چسب حاوی حلال بر پایه تترا هیدروفوران تثبیت شده می باشد که فاقد تولوئن می باشد. این چسب دارای چسبندگی بسیار قوی می باشد که در برابر حرارت های ناشی از انتقال سیال و محیط بسیار مقاوم می باشد و باعث ایجاد نشی نمی شود و به دلیل اینکه لایه ای نازک از چسب تانگیت بر روی یکی از اتصال ها انجام می گیرد پس از خشک شدن به طور کامل فضای بین دو اتصال را پر می نماید. این چسب همانند لوله و اتصالات پی وی سی در برابر انرژی الکترسیته عایق می باشد و هیچگونه هدایت الکتریکی ندارد و در برابر ضربه های احتمالی از مقاومت بسیار خوبی برخوردار می باشد به صورتی که در صورت وقوع ضربه لایه ای که از چسب در بین دو اتصال پر شده است ترک نمیخورد و موجبات نشت مایعات را به وجود نمی آورد. از ویژگیهای مهم دیگر چسب تانگیت قزوین مقاومت بسیار خوب در برابر اثر مواد شوینده همچون وایتکس و جوهر نمک می باشد که بر روی خیلی از اجسام تاثیر منفی می گذارد ولی این چسب در دراز مدت نیز مقاومت بسیار خوبی در برابر مواد شیمیایی و خورنده دارد و می توان با اطمینان از آن در سیستم فاضلاب استفاده نمود.

چسب تانگیت قزوین در بسته بندی های مختلف بسته به حجم نیاز مصرف کنندگان بسته بندی و به بازار جهت مصرف عرضه می شود.

خرید چسب تانگیت پی وی سی

[تعداد: 5    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *