چسب تانگیت قیمت

چسب تانگیت قیمت

چسب پی وی سی تانگیت ساخت شرکت صنعتی هنکل واقع در قزوین است که آن را تحت لیسانس شرکت هنکل آلمان و برند تانگیت تولید می کند. این برند در آلمان دارای 40 سال قدمت می باشد.

این محصول تک جزئی بر پایه رزین های پی وی سی و حاوی حلال بر پایه تترا هیدروفوران می باشد که دارای انعطاف پذیری بالا، عملکرد سریع، چسبندگی قوی، استحکام مناسب و مقاومت در برابر رطوبت می باشد که جهت چسباندن پروفیل های پی وی سی و لوله های آب و فاضلاب طراحی شده است.

خرید چسب تانگیت

مدل تیوپی این چسب حاوی 100 میلی لیتر چسب پی وی سی است و بیشتر به منظور کارهای تعمیراتی کوچک استفاده می شود. چسب تانگیت جهت چسباندن نقاط اتصال لوله های تحت فشار از جنس پی وی سی سخت همچنین لوله های آب، لوله های گاز و لوله های آبرسانی کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

ویژگیهای این محصول به موارد زیر اشاره دارد:

فاقد تولوئن

چسبندگی بسیار قوی

مقاومت حرارتی بالا

قابلیت پرکنندگی بالا

عدم هدایت الکتریسیته

با پتانسیل ترک خوردگی پایین

مقاوم در برابر مواد شیمیایی و خورنده

از چسب تانگیت قزوین برای چسباندنپروفیل ها و لوله های آب و فاضلاب از جنس پی وی سی سخت که تحت فشار قرار دارند به کار می رود. به نحوی که ابتدا سطوح اتصال را کاملاٌ تمیز نموده و چسب تانگیت قزوین را به صورت لایه ای نازک بر روی آن پخش می نمائید به صورتی که در انتهای لوله مقدار بیشتری چسب قرار گیرد. لوله و اتصال را بدون هیچگونه چرخشی تا رسیدن لبه لوله به انتهای اتصال داخل یکدیگر نمائید و برای چند ثانیه بدون حرکت نگهدارید تا گیرایش اولیه بدست آید. اتصال پس از 5 دقیقه محکم می گردد.

در هنگام استفاده از چسب تانگیت قزوین می بایست به مواردی زیر اشاره کرد:

چسب پی وی سی به شدت قابل اشتعال است لذا در محل استفاده از آن سیگار و ایجاد جرقه یا آتش جداٌ خودداری نمائید. به منظور محافظت از سیستم تنفسی حتماٌ در محل از تهویه مناسب استفاده گردد. در صورت تماس با چشم ها سریعاٌ چشم ها را با مقدار زیادی آب بشوئید و به پزشک مراجعه نمائید.

فروش چسب تانگیت

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *