چسب تانگیت هنکل

چسب تانگیت هنکل

در سالهای اخیر پی وی سی جایگزین مواد ساختمان سازی سنتی نظیر چوب سیمان و سفال در بسیاری از مناطق شده است با وجود ظهور یک ماده ایده آل در ساختمان سازی همچنان نگرانی در رابطه با هزینه پی وی سی برای محیط زیست طبیعی و سلامتی انسان وجود دارد.

موارد استفاده فراوانی برای پی وی سی شامل وینیل سایدینگ علامت مغناطیسی کارت ها، برش عمودی پنجره ها، صفحات گرامافون، لوله، لوله کشی، کانال و لوازم نصب کردنی کیف های ارزان قیمت، اثاثیه یا لوازم داخلی نظیر پرده، کف سازی و ساختن سقف، پوسته کابل های الکتریکی و توپ های بازی سبک وزن وجود دارد.

خرید چسب تانگیت اصل

لوله های پی وی سی نارسانای جریان الکتریکی هستند و در برابر واکنش های الکترو شیمیایی ناشی از اسید ها، بازها و ن

مک ها که منجر به خوردگی در فلزات می شوند مقاوم هستند. این ویژگیها در سطح داخلی و خارجی لوله پی وی سی وجود دارد. در نتیجه استفاده از لوله های پی وی سی در کاربرد هایی که در آن خاک مهاجم وجود دارد بسیار به صرفه است. لوله پی وی سی در برابر بسیاری از الکل ها، روغن ها و مواد نفتی غیر آروماتیک مقاوم است. این ماده همچنین در برابر اکثر خورنده ها نظیر اسید های غیر آلی، بازها و نمک ها مقاوم است.

برای کارهای معمول آبرسانی لوله های پی وی سی کاملاٌ در برابر مواد شیمیایی موجود در خاک و آب مقاوم هستند. مسئله مقاومت شیمیایی تنها هنگامی مطرح می شود که محیط های غیر عادی وجود داشته باشد و یا از لوله برای انتقال مواد شیمیایی استفاده شود.

چسب پی وی سی فشار قوی جهت چسباندن لوله های انتقال آب و فاضلاب در تاسیسات صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد که از مواد  اولیه تترا هیدروفوران، متیل اتیل کتون و سیکلو هگزانون تشکیل شده است و چگالی این چسب 0.95 گرم بر سانتی متر مکعب می باشد و ویسکوزیته این چسب در دمای 20 درجه سانتی گراد در حدود 6000 تا 7500 میلی پاسکال بر ثانیه می باشد.

مقاومت دمایی چسب تانگیت هنکل بسته به نوع پی وی سی از ه تا 60 درجه سانتی گراد می باشد. مقومت شیمیایی این چسب نسبت به اسیدهای غیر ارگانیک بستگی به نوسانات لوله زمان گیرایش، فشار اعمال شده، دما و نوع اسید دارد.شرایط نگهداری در دمای 15 تا 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود و تاریخ مصرف حداقل 18 ماه در صورت نگهداری در دمای 20 درجه سانتی گراد می باشد.

فروش چسب تانگیت

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *