چسب تانگیت پی وی سی

چسب تانگیت پی وی سی

چسب پی وی سی  فشار قوی برای چسباندن لوله و اتصالات فاضلابی پی وی سی به یکدیگر و نیز می توانید برای تمام قطعات پی وی سی مورد استفاده قرار گیرد. قدرت چسب و هم جوشی بسیار بالا که برای لوله و اتصالات فاضلابی فشار قوی بسیار مناسب است.

نحوه استفاده از چسب تانگیت هنکل به این صورت می باشد که ابتدا سطوح اتصال را کاملاٌ تمیز نموده و چسب تانگیت را به صورت لایه نازکی بر روی آن پخش نمائید به صورتی که در انتهای لوله مقدار بیشتری چسب قرار گیرد. لوله و اتصال را بدون هیچگونه چرخشی تا رسیدن لبه لوله به انتهای اتصال داخل یکدیگر نمائید و برای چند ثانیه بدون حرکت نگهدارید تا گیرایش اولیه بدست آید. اتصال پس از 5 دقیقه محکم می گردد.

خرید چسب تانگیت پی وی سی

چسب تانگیت هنکل به شدت قابل اشتعال می باشد . لذا در محل استفاده آن از کشیدن سیگار و ایجاد جرقه یا آتش جداٌ خودداری نمائید. به منظور محافظت از سیستم تنفسی حتماٌ در محل از تهویه مناسب استفاده گردد. در صورت تماس با چشم سریعاٌ چشم ها را با مقدار زیادی آب بشوئید و به پزشک مراجعه نمائید.

در موقع انبار کردن چسب تانگیت هنکل در مکان خشک و خنک در دمای 5 تا 30 درجه سانتی گراد به مدت 18 ماه قابل نگهداری می باشد.

لوله های پی وی سی نارسانای جریان الکتریکی هستند و در برابر واکنش های الکتروشیمیایی ناشی از اسیدها، بازها و نمک ها که منجر به خوردگی در فلزات می شوند مقاوم هستند. این ویژگی در سطح داخلی و خارجی لوله پی وی سی وجود دارد. در نتیجه استفاده از لوله ی پی وی سی در کاربردهایی که در آن خاک مهاجم وجود دارد بسیار به صرفه است.

چسب تانگیت هنکل در برابر بسیاری از الکل ها، روغن ها و مواد نفتی غیر آروماتیک مقاوم است. این ماده همچنین در برابر اکثر خورنده ها نظیر اسیدهای غیر آلی، بازها و نمک ها مقاوم است.رای کارهای معمول آبرسانی لوله های پی وی سی کاملاٌ در برابر مواد شیمیایی موجود در خاک و آب مقاوم هستند. مسئله مقاومت شیمیایی تنها هنگامی مطرح است که محیط های غیر عادی وجود داشته باشد و یا از لوله برای انتقال مواد شیمیایی استفاده شود که در اینجا استفاده از چسب تانگیت هنکل بسیار مهم است.

مقاومت لوله های پی وی سی در برابر شکست یکی از مزایای عملکردی مهم آنها محسوب می شود. لوله های پی وی سی تحت بار قادرند بدون شکستگی تغییر شکل بدهند. مدول الاستیسیته یکی از مزایای مهم آن برای کاربردهای فنی محسوب می شود. همچنین با توجه به اینکه ضخامت لوله های فاضلابی بر اساس مقدار مدول الاستیسیته رزین مصرفی در ساخت لوله تعیین می گردد. بالا بودن مدول پی وی سی باعث کاهش ضخامت لوله و افزایش سطح مقطع عبور جریان عبور می شود که با توجه به این مورد باید چسب پی وی سی نیز بتواند هماهنگ با لوله و اتصالات پی وی سی عمل نماید تا در برابر بروز نشتی های احتمالی مقاوم باشد.

خرید چسب تانگیت پی وی سی

[تعداد: 5    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *