چسب تانگیت

چسب تانگیت

چسب پی وی سی تانگیت ساخت شرکت صنعتی هنکل واقع در قزوین است که آن را تحت لیسانس شرکت هنکل آلمان و برند تانگیت تولید می کند. این برند در آلمان دارای 40 سال قدمت می باشد.

از ویژگیهای این محصول می توان به چسبندگی بسیار قوی، مقاومت حرارتی بالا، مقاومت در برابر مواد شیمیایی اشاره کرد. همچنین این چسب فاقد تولوئن که ماده ای بسیار سمی است می باشد.

خرید چسب تانگیت اصل

چسب های فشار قوی و ضعیف مخصوص لوله های آب و فاضلاب می باشد. چسب تانگیت هنکل حاوی حلال بر پایه تترا هیدروفوران تثبیت شده می باشد که از این چسب جهت چسباندن نقاط اتصال لوله های تحت فشار از جنس پی وی سی سخت همچون لوله های آب لوله های گاز و لوله های آبرسانی کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه استفاده از چسب تانگیت هنکل به این صورت می باشد که سطوحی که بایستی چسبانده شوند لازم است بوسیله حلال مناسب تمیز گردند. بنابراین این سطحی که بر روی آن چسب مالیده خواهد شد کاملاٌ عاری از گرد و غبار خواهد بود.  این چسب باید قبل از مصرف کاملاٌ هم زده شود ابتدا درون لوله و سپس روی لوله در امتداد محور لوله بایستی کاملاٌ با چسب آغشته شود و بعد لوله کوچکتر بدون پیچاندن در درون لوله اول قرار بگیرد و برای چند ثانیه در همین وضعیت نگاه داشته شود.

در هنگام مصرف از چسب تانگیت هنکل نیاز است به موارد ایمنی که گفته می شود دقت نمود. این محصول قابل اشتعال می باشد از این رو کشیدن سیگار جوشکاری با ایجاد جرقه و شعله هنگام کار با آن ممنوع می باشد. تهویه مناسب در محل کار بایستی از قبل تامین شده باشد و در صورت تماس با چشم ها باید با آب فراوان شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید. درب قوطی بعد از مصرف باید کاملاٌ بسته شود.

ویسکوزیته این چسب در دمای 23 درجه سانتی گراد 7000 تا 8200 میلی پاسکال ثانیه می باشد و زمان گیرایش اولیه آن 4 دقیقه در دمای 20 درجه سانتی گراد و کمتر از یک دقیقه در دمای 40 درجه سانتی گراد می باشد.

قیمت چسب تانگیت اصل

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *