چسب فشار قوی تانگیت

چسب فشار قوی تانگیت

چسب پی وی سی هنکل با نام تانگیت یکی از برندهای شناخته شده در میان چسب های پی وی سی می باشد. این محصول با کیفیت عالی مناسب برای چسباندن انواع اتصالات پی وی سی می باشد. چسب پی وی سی تانگیت از قدرت چسبندگی و مقاومت حرارتی بالا برخوردار می باشد. چسب پی وی سی تانگیت هنکل در صنایع امروزی برای چسباندن اتصالات میزان قابل توجهی دارد. چسب پی وی سی تانگیت در بسته بندی های مختلف عرضه می شود و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل کاربرد فراوانی در زمینه اتصالات آب و فاضلاب ساخت کارهای دستی و غیره دارد.

خرید چسب تانگیت پی وی سی

همانطور که می دانید بهترین روش برای اتصال لوله های پی وی سی استفاده از چسب پی وی سی می باشد. در این روش چسب به عنوان یک حلال، سطح درونی و بیرونی اتصال را در خود حل می کند. پس از انجام واکنش دو سطح یکنواخت شده و یک جوش سرد بین آن ها پدید می آید. چسب تانگیت هنکل در واقع یک مایع ویسکوز و حلال می باشد.

چسب پی وی سی برای اتصالاتی از جنس پلی اتیلن، پلی پروپیلن یا پی وی سی نرم مناسب نمی باشد. کاربرد این چسب در مصارف ساختمانی برای اتصالات مربوط به پروفیل و لوله های آب و فاضلاب می باشد.

چسب پلیکا که برای اتصالات پی وی سی استفاده می شود یک چسب بسیار فشار قوی می باشد که قدرت چسبندگی و هم جوشی خیلی زیاد دارد. از این چسب برای چسباندن لوله های فاضلاب و قطعات پلاستیکی استفاده می گردد. این چسب با ترکیب کردن پایدار کننده ها، غلظت دهنده ها و پلیمر های پلاستیکی ساخته شده است و در داخل نوعی حلال حل شده است. جنس این چسب پی وی سی سخت ست و کاملاٌ ضد آب و ضد رطوبت می باشد. این چسب در دو نوع پلیکای تانگیت و پولیکای معمولی وجود دارد. چسب تانگیت نسبت به نوع معمولی آن خاصیت کشسانی و چسبندگی بسیار بالاتری دارد و در کمترین زمان و به سرعت عمل می کند.

چسب تانگیت در دو مدل بسته یندی کلی قوطی و تیوپی موجود می باشد که مدل تیوپی معمولاٌ جهت استفاده برای تعمیرات کوچک می باشد که از حجم پاییی برخوردار می باشد و مدل قوطی برای مصارف بیشتر می باشد که این مدل در وزنهای متفاوت با توجه به حجم مصرف بسته بندی می شود که در موقع خرید باید توجه نمود که حداکثر زمان انقضاء این محصول 18 ماه می باشد و پیشنهاد می شود جهت جلوگیری از خراب شدن آن با توجه به میزان مصرف تهیه گردد.

خرید چسب تانگیت پی وی سی

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *