چسب پی وی سی تونیکس

قدرت انتخاب شما همیشه در گرو تنوع تولید محصولات مورد نیاز است . شرکت تونیکس از کاخانجات شناخته شده و معتبری است که به تولید انواع چسب های فشار قوی پی وی سی می پردازد . محصول پر کاربردی که اغلب مردم به طور روزمره با ان سر و کار دارند و به دنبال تهیه ان می روند . چسب پی وی سی فشار قوی برند تونیکس , یک محصول فوق العاده برای چسباندن اتصالات و لوله های فاضلابی از جنس پی وی سی به یکدیگر است که حتی می تواند برای قطعات از جنس پی وی سی نیز به کار برده و مورد استفاده قرار بگیرد .

خرید چسب پی وی سی تونیکس

این محصول شرکت تونیکس به دلیل قدرت چسبندگی و هم جوشی بسیار بالا بیشتر برای لوله های فاضلابی مناسب است . مزایای دیگری نیز وجود دارد که این محصول را در اولویت خرید قرار داده است و می توان به موارد زیر اشاره کرد :

مقاومت شیمیایی بالا چسب پی وی سی در برابر الکل , روغن , مواد نفتی غیر اروماتیک , اسیدهای غیر آلی , بازها ونمک ها . همچنین این چسب برند تونیکس برای ابرسانی لوله های یو پی وی سی نیز از مقاومت بالایی برخوردار است .

مقاومت در برابر خوردگی , چسب پی وی سی تونیکس در برابر واکنش های شیمیایی مانند اسید ها , بازها و نمک ها که باعث ایجاد خوردگی در فلزات می شود مقاومت می کنند . این ویژگی را چسب پی وی سی تونیکس هم در داخل و هم در خارج لوله ایجاد می کند .

مقاومت در برابر ساییدگی و خراشیدگی , چسب پی وی سی تونیکس در برابر ساییدگی و فشار زیاد در مقایسه با برند های دیگر مقاومت بالایی از خود نشان می دهد  .

مقاومت در برابر شعله و اشتعال , چسب پی وی تونیکس  در مقایسه با چسب های دیگر که در مقابل شعله مقاومتی ندارند , بسیار مقاوم است و دمای بالا را تحمل می کند .

و در اخر می توان گفت که چسب پی وی سی تونیکس یک محصول به صرفه و فوق العاده است که بهتر است هر شهروند برای انجام کارهای روزمره خود ان را متناسب با سلیقه خود  وبا هزینه ای کم تهیه و خریداری کند .

فروش چسب تونیکس

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *