کاتالوگ کیزایران

کاتالوگ کیز ایران

اساس نگرش مدیریتی این سازمان بر مدار رضایت مشتری استوار بوده است به همین لحاظ همیشه در تلاش بوده تا از طریق پیاده سازی آخرین استانداردهای بین المللی در زمینه بهداشت، مدیریت کیفیت و مسائل زیست محیطی به روز نگه داشتن تجهیزات کنترل کیفیت و آموزش های مداوم نیروی انسانی خود سطح کیفی محصولات خود را در بالاترین حد مطلوب نگه داردشرکت تولیدی کیزایران بر این باور است که با همت و پشتکار مدیران و کارکنان متعهد خود همگام با تکنولوژی روز و با تکیه بر تحقیقات و فن آوری های جدید می تواند جهت پاسخگویی به نیازهای جاری و آتی مشتریان خود فرصت های جدیدی را خلق نماید. شایان ذکر است واحد طراحی این سازمان به گونه ای عمل نموده است که محصولات علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب و انرژی و راحتی و آرامش را در سطح عالی برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

قیمت شیرفلکه کیزایران

از جمله تولیدات گروه تولیدی صنعتی کیز ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شیر سوپاپی کیز ایران، شیر توپی کیز ایران،  شیر فلکه کشویی کیز ایران، شیر یکطرفه دریچه ای کیز ایران، شیر یک طرفه فنری کیز ایران، شیر توپی روپیچ کیز ایران، فیلتر گازی کیز ایران، شیر آتشنشانی کیز ایران، شیر توپی توپیچ کیز ایران، صافی Y شکل کیز ایران، شیر پیسوار کیز ایران، شیر واشری کیز ایران، شیر سوزنی کیز ایران، شیر شبکه کیز ایران، شیر انشعاب کیز ایران .

شرکت تولیدی و صنعتی کیز ایران با عظمی راسخ و خلل ناپذیر ضمن قدردانی از مصرف کنندگان عزیز نوید تولید محصولات متنوع دیگری را در آینده نزدیک خواهد داد.

از مزایای استفاده از شیر فلکه برند کیزایارن می توان به سهولت باز و بسته کردن شیر فلکه در مسیر لوله کشی، آب بندی کامل در هنگام بسته بودن شیر، قابلیت تعویض، عدم نیاز به سرویس دوره ای، افت فشار پایین و میزان فرسایش کم آن ها اشاره کرد.

سیستم کاری شرکت کیزایران بر روی اهداف و خواسته‌های مشتری متمرکز شده است و وجود نیروی انسانی کارآمد، زبده و

متخصص به تسریع و تنظیم این سیستم کمک فراوانی کرده است.خرید شیرفلکه کیزایران

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *