کاتالوگ کیز ایران دانلودکاتالوگ کیز ایران

کاتولوگ کیز ایران

در سال 1363 کارخانه تولیدی  و صنعتی کیز ایران به عنوان اولین تولید کننده شیر فلکه کشویی برنجی معرفی شد ، و در پی تلاش های فروان در سال های متوالی و با همت و با بهره گیری از مهندسین متخصص به عنوان برترین تولید کننده شیر آلات ساختمانی و تاسیساتی شناخته شد .

استفاده از ماشین آلات مجهز و داشتن دانش و فناوری روز دنیا و استفاده از مدیران و کارکنان صدیق و متعهد و هم چنین تولید محصولات با کیفیت و ماندگار ، کمک کرده اند تا شرکت کیز ایران از میان سایر رقبا به عنوان تولید کننده شیر آلات نمونه  انتخاب شود .

شرکت کیز ایران همیشه به دنبال راضی نگه داشتن مشتری بوده است ، چرا که پایه این شرکت بر اساس مشتری مداری بنا شده است ، به همین دلیل تولیدات شرکت کیز ایران بر اساس آخرین استاندارد های ملی ایران طراحی می شوند ، به طوری که این محصولات از نظر بهداشت ، کیفیت ، مدیریت و مسائل زیست محیطی مطابق با استاندار های ملی تولید می شوند . شرکت کیز ایران با بروز کردن ماشین آلات خود و تجهیزات تولید و کنترل کیفیت  و آموزش مداوم به کارکنان و نیروی انسانی در شرکت کیز ایران توانسته است محصولات خود را از نظر کیفیت و مقاومت در سطح اول نگه دارد .

شرکت کیز ایران در این مسیر  با اهداف راهبردی کیفیت ، در تلاش است که نیازی های جاری و آنی مشتریان را با استفاده از تکنولوژی روز و با به کار گیری از پرسنل متعهد و کار بلد و هم چنین با تکیه بر تحقیقات فن آ وری تهیه و  تولید نماید .

تولیدات شرکت کیز ایران به گونه ای هستند که علاوه بر این که در مصرف آب صرفه جویی می کنند ، به راحتی نیز قابل استفاده هستند و از دوام بالایی بر خورد دار هستند و مهم تر این که  آسایش و آرامش اقتصادی و فکری را برای استفاده کنندگان محترم فراهم می نماید .

کاتولوگ کیز ایران

محصولات کاتولوگ کیز ایران

. شیر کشویی کیز ایران

. شیر یک طرفه دریچه ای کیز ایران

. شیر یک طرفه فنری کیز ایران

. شیر سوپاپی کیز ایران

. شیر توپی روپیچ کیز ایران

. شیر پیسوار کیز ایران

. شیر واشری کیز ایران

. فیلتر گاز کیز ایران

. شیر آتش نشانی کیز ایران

. شیر سوزنی کیز ایران

. شیر شبکه کیز ایران

. شیر انشعاب کیز ایران

. شیر فشار شکن کیز ایران

.  صافی Y شکل کیز ایران

خصوصیات تولیدات کاتولوگ کیز ایران

این محصولات از مرغوب ترین مواد درست شده اند ، که می تواند در مکان های مختلف و با آب و هوای مختلف مورد استفاده قرار بگیرند ، محصولات کیزایران ، دچار پوسیدگی و فرسودگی نمی شوند و در برابر حرارت تا 200 درجه سانتی گراد دوام دارند و هم چنین می توانند فشار کاری تا 20  بار را تحمل نمایند .

مزایای استفاده از شیر فلکه در کاتولوگ کیز ایران

. سهولت باز و بسته کردن شیر فلکه در مسیر لوله کشی .

. اب بندی کامل هنگام بسته بودن شیر .

. قابلیت تعویض .

. عدم نیاز به سرویس دوره ای .

. افت فشار پایین و میزان فرسایش کم .

همان طور که به آن اشاره کردیم شرکت کیز ایران بر روی خواسته های مشتری متمرکز می باشد که بتواند محصولاتی را تولید و وارد بازار فروش نماید تا رضایت خرید دار را به طور کامل جذب کند ، در همین راستا نیرو های زبده ، متخصص و کارآمد به این سیستم کاری کمک شایانی می کنند تا به طور سریع و منظم  شرکت کیز ایران  اهداف خود را پیش بگیرد و پاسخگوی تمام نیاز های مشتریان محترم باشد  .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.