کاتالوگ نیاشیمی دانلود کاتالوگ نیاشیمی

کاتولوگ نیاشیمی

در بازار شرکت نیاشیمی شناخته شده می باشد ، این شرکت عایق های سرد و گرم و همچنین ضد خوردگی را تولید می کند ، منظور از عایق های سرد و گرم نوار های سرد پلی اتیلنی هستن که به صورت دو لایه و سه لایه سرد و گرم تولید می شوند .

که  از برند های مطرح در بازار می توان شاهیک و شاییک را نام برد .

در اینجا از محصولاتی که شرکت نیاشیمی تولید می کند نام می بریم :

. رنگ پرایمر نیاشیمی

. نوار سر جوش نیاشیمی

. نوار سیاه نیاشیمی ( شانیک )

 

شرکت نیاشیمی همچنین برای  پوشش های خارجی خطوط لوله فولادی  پرایمرهایی به روش co-extrude  تولید می نماید که این چرخه ی تولید  را در سال 1381 با کمک متخصیصین ایرانی شروع کرده است .

 

اکنون شرکت نیاشیمی با داشتن 200 پرسنل متخص کار خود را ادامه می دهد ، این شرکت با داشتن دستگا های مجهز تولیدی در فضایی مطمین که دارای سالن تولید ، انبار کالای ساخته شده و آزمایشگاه مجهز می باشد محصولات خود را تولید می نماید .

شرکت نیاشیمی تنها شرکتی می باشد که برای اولین بار در ایران  خط تولید سر جوش حرارتی ، انقباضی و لوازم جانبی مانند اپوکسی پرایمر های A & B  و ماستیک و کلوژریج  را راه اندازی کرده است . با توجه به این تولیدات موسسه ی آلمان و موسسه تحقیقاتی رنگ امیر کبیر Test Result  را به این شرکت داده اند.

شرکت پخش فراورده های نفتی ایران ، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران ، نفت فلات قاره ، بهره برداری نفت و زاگرس جنوبی ، توسعه ئنفت ایران و شرکت ملی  گاز ایران ، کالای نفت ایران ، شرکت نیاشیمی را در وندور لیست تامین کنندگان مجاز کالا قرار داده اند .

شرکت نیاشیمی تولیدات خود را بر اساس استاندارد های بین المللی انجام می دهد . این استانداردها عبارت هستند از : IGS , IPS , EN , DIN 12068 , ASTM D 1000 , AWWC214

با توجه به این که شرکت نیاشیمی تولیدات خود را بر اساس استاندارد های بین المللی انجام می دهد دارارای گواهینامه مدیریتی  ISOO 9001 , 2008 و نیز دارای انطباق محصول  Certificate Quality  و همچنین دارای ایزو بین المللی  17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران و دارای گواهی آزمایشگاه همکار اداره استاندارد استان تهران می باشد  .

تولیدات شرکت نیاشیمی

شرکت نیاشیمی 70 درصد از کالای مصزفی عایق سرد کشور را تامین می کند که در این راستا  شرکت های وابسته به شرکت نفت نیز تمام کالای مصرفی عایق سرد خود را از این شرکت خریداری می نمایند .

شرکت نیاشیمی به کشور های هند ، ارمنستان ،ترکمنستان ، گرجستان ، بنگلادش ، پاکستان ، عراق ، عمان ، ترکیه که  دارای نمایندگی یا دفتر انحصاری باشند صادر می نماید .

این شرکت محصولت خود را با کیفیت بالا ارایه می دهد به طوری که این موضوع در بسیاری از پروژه های بزرگ  نفتی و گازی و پتروشیمی به اثبات رسیده است .

کاتالوگ نیاشیمی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.