کارخانه شیرآلات عماد تولیدات کارخانه شیرآلات عماد

کارخانه شیرآلات عماد

شیرآلات پبلاستیکی که از جنس پلیمر می باشند برای اولین بار در ایران توسط شرکت شیر آلات عماد تولید شد ،  این شرکت با به کار گیری نیروهای متخصص و آگاه به فناوری روز توانسته اند از مواد درجه یک شیر آلات پلیمری را طراحی و اجرا نمایند ، شیر الات عماد با توجه به رنگشان که کاملا سفید هستند مشخص می شود از مواد نو و درجه یک استفاده می کنند چرا که اگر از مواد آسیاب شده استفاده کنند به مرور تغییر رنگ می دهند یا مجبورن بخاطر اینکه خریداران این تغییر رنگ را متوجه نشوند با مواد زرین پوشش دهی را انجام دهند .

کارخانه شیر آلات عماد محصولات بهداشتی خود را طوری طراحی کرده است که می توان از آ ها در همه ی مناطق استفاده کرد ، به خصوص مناطقی که درصد رطوبت بالای دارند ،  شیرآلات  کارخانه عماد بیشتر به کار برده می شود ، این شیر آلات در برابر رطوبت اصلا زنگ نمی زندد و رسوب پذیری ندارند .

کارخانه شیرآلات عماد

تولیدات کارخانه شیرآلات عماد

شیر توالت ، شیر روشویی ، شیر ظرفشویی ، شیر حمام ، شیر آب ، ست شیر آلات عماد و … را تولید می نماید .

این شیر آلات دارای دسته اهرمی بوده و این دسته بخاطر اینکه به آسانی باز و بسته می شود و هم از نظر این که از مصرف بی رویه آب جلوگیری می کند بسیار مورد استقبال قرار گرفته است ، در مکان های عمومی از شیر آلات اهرمی استفاده می شود ، اهرم این شیر آلات با بالا و پایین کردن جریان آب را قطع و وصل می کند و آب را به صورت کنترل شده از لوله خارج می نماید .

تولیدات کارخانه شیر آلات عماد به گونه ای است که به هیچ عنوان زنگ نمی زنند ، استهلاک اتصالات پایینی دارد ، رسوب پذیری ندارند ، در برابر آب و رطوبت مقاوم هستند ، اگر نیاز به تعمیر داشته باشند با هزینه کم و به آسانی مشکلشان بر طرف می شوند ، از نظر زیبایی بسیار مورد قبول هستند ،  عمر مفید بالای ده سال را دارا می باشند .

شیر لاتی که از آلیا ژ برنج ساخته می شوند بسیار مستحکم هستند ولی کارخانه شیرآلات عماد توانسته است تولیدات خود را همانند شیر آلات یرنج مقاوم و محکم طراحی کند ، پس از نظر استحکام شیر آلات هر دو جنس  در یک سطح قرار دارند .

کار خانه شیرآلات عماد به صورت ست هم تولیدات خود را طراحی کرده است ، این ست شامل : شیر ظرفشویی ، شیر روشویی ، شیر حمام ، شیر توالت می باشد ، تا با خرید آن ها هم بتوان زیبایی دو چندانی به قسمت های بهداشتی خانه دهیم و از نظر قیمت مناسب تر باشند .

کار خانه شیرآلات عماد با توجه به این که از تولیدات خود بسیلر راضی و مطمئن مب یاشد ، روی تمام محصولات خود گارانتی قرار داده است ، این ضمانت خرید باعث می شود که با خیال آسوده شیرآلات مورد نظر را تهیه نماییم .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.