کارخانه شیرالات برنجی سیتکوقیمت سال جدیدشیرالات برنجی سیتکو

شیر چپقی سیتکو

چپقی نوعی اتصال شبیه به زانو است که یک طرف آن نر است و یک طرف ماده است.  شیر چپقی در لوله کشی های آبرسانی، فاضلابی و نفت و گاز کاربرد گسترده دارد.

چپقی قدرت انتقال انواع سیالات گازی، نیمه جامد و مایع را داشته و در رده های مختلف تولید می شود.

شیرچپقی سیتکو از اتصالات دو سر می باشد که هر دو سر با هم تفاوت دارد. (نر و ماده) رزوه این اتصال مطابق با استاندارد BSP انجام شده است. باتوجه به این نوع رزوه نمی توان برای سیستم های لوله کشی که مطابق NPT رزوه شده اند استفاده کرد و در استفاده از آن باید دقت شود

شیر چپقی در سایزهای مختلف برای اتصال لوله ها به همدیگر با قطر و طول مختلف کاربرد دارد و جهت انحراف مسیر سیال به کار می رود. و در انواع تبدیلی برای افزایش و یا کاهش قطر لوله به کار برده می شود.

شیرچپقی سیتکو

شیر زانویی سیتکو

یکی دیگر از انواع شیرآلات صنعتی شرکت سیتکو و دارای استاندارد و کیفیت بالایی می باشد.

زانویی به گونه ای از قطعات خمیده لوله ها و دیگر مجاری صنعتی که خمیدگی آنها به زانوی خمیده انسان شباهت دارد زانویی گفته می شود و از نوع اتصالات لوله ای است .

این نوع شیر برای حالت هایی که سیال دارای دما و یا ویسکوزیته بالایی است یا زمانی که سیال دارای اختلاف فشار صفر است و نمی توان از شیر معمولی استفاده نمود کاربرد دارد.

زمانی که در یک مسیر بخواهیم تغییر جهت ایجاد کرد از این نوع اتصالات استفاده می شود و وظیفه این مدل از اتصالات متصل کردن دو قطعه به هم می باشد. برای ساخت شیر زانویی سیتکو از استیل و برنج استفاده می نمایند.

شیر زانویی سیتکو در دو شکل زانو استیل 90 درجه و نوع 45 درجه ساخته می شود و براساس این که دو قطعه در چه زاویه ای نسبت به هم قرار گرفته اند محصول مناسب مورد استفاده قرار می گیرد.

از شیر زانویی سیتکو در تاسیسات ساختمانی برای لوله کشی آب و گاز استفاده می شود. و در تولیدات صنعتی بزرگ کاربرد دارد، مانند ساخت واگن، سد، کشتی .

در صنایع غذایی و تولید لبنیات نیز از این نوع از اتصالات استیل استفاده می شود.

شیرصافی سیتکو

شیر کولر سیتکو

این محصول در رده محصولات صنعتی شرکت سیتکو جای دارد و کیفیت و استاندارد بسیار بالایی برخوردار است شیر کولر سیتکو با بدنه ساخته شده از جنس آلیاژ برنج و دسته روکش پلاستیکی مناسب برای کنترل ورود آب می باشد  این محصول مخصوص کولرهای آبی و یخچال های ساید بای ساید می باشد و جنس این محصول کاملا از برنج و با مغزی تفلون می باشد. برای اتصال آب به شناور کولر مورد استفاده قرار می گیرد و سستم قطع آن به صورت ربع گرد است.

روش تولید این محصول به صورت فورج داغ می باشد مقاومت فشار این محصول تا 20 بار و محدوده تحمل دمایی آن 20 تا 120 درجه سانتیگراد و در سایز 2/1 اینچ و با استاندارد ISO228 می باشد.

شیرخودکارفنری سیتکو
فروش شیرالات برنجی سیتکو

:Incoming search terms

  • شیرآلات صنعتی سیتکو
  • شیر چپقی
  • شیر چپقی سیتکو
  • شیرزانویی سیتکو
  • شیر کولر
  • شیر کولر سیتکو
[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *