کارخانه کیزایران

 

کارخانه کیز ایران

شرکت تولیدی کیزایران اولین و بزرگترین مرجع تولید شیرفلکه در ایران به عنوان یکی از الهام بخش ترین مجموعه های تولیدی مطرح شده است و با هدف دستیابی به جایگاه ویژه در بازار ایران و نفوذ به بازارهای جهانی جهت ایجاد تجربه های متفاوت ایجاد شده است. با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و نیروهای انسانی دانش محور جهت ارائه محصولاتی متنوع و خلاقانه با کیفیتی شایسته و در شان مصرف کنندگان شیر الات وخواسته های ایشان طراحی و تولید شده است.

کارخانه شیرفلکه کیزایران

هدف شرکت کیزایران تولید محصولات با کیفیت به منظور پوشش سلایق مختلف بازار و ایجاد خدمات ویژه برای ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان در فضایی سالم ومبتنی بر رشد سرمایه های انسانی شرکت می باشد.

در فرایند تولید تمامی شیرالات از الیاژ برنج یا سرب استفاده می شود که همین باعث می شود شیرالات به دو نوع شیرالات بهداشتی و شیرالات صنعتی تقسیم شوند. از شیرالات صنعتی در پالایشگاه ها،  صنعت گاز و…استفاده می شود و شیرالات بهداشتی اغلب در مکان های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند.

شیرالات در رنگ ها و انواع مختلفی توسط شرکت های تولیدی گوناگون عرضه بازار می شوند.یکی از این شرکت های تولیدی، شرکت کیزایران  می باشد. شیرهای فلکه  از محصولات پرکاربرد این شرکت می باشند به طوریکه شیرفلکه کیزایران دارای شهرت فروانی در میان شیرالات می باشد.

یکی از پر مصرف ترین شیر در صنایع تاسیسات ساختمانی و صنعتی  شیر فلکه کشویی است. این نوع شیر فقط برای باز و بستن کامل استفاده می شود

قطعات به کار رفته در شیر فلکه کشویی کیز ایران تماماٌ از مواد اولیه مرغوب موجود با بهره گیری از ماشن آلات مدرن و جدیدترین تکنولوژی تولید ساخته می شود و همچنین با ابزاآلات کالیبره شده در واحد کنترل کیفیت کلیه موارد فنی با دقت تست میگردد.

شیرآلات شرکت کیز ایران بر اساس جنس بدنه , نوع اتصال و کاربری به دسته های مختلفی تقسیم می شوند .این شیرآلات براساس آلیاژ ساخت و مواد به کار رفته در ساخت  به صورت های شیرآلات چدنی , شیرآلات برنجی , شیرآلات فولادی و شیرآلات استنلس استیل ساخته می شوند.

خرید شیرفلکه کیزایران

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *