کوپلینگ آتش نشانی کاربرد کوپلینگ آتش نشانی هیدارنت

ابزار و تجهیزات آتش نشانی بیشماری برای مهار آتش وجود دارد . عملکرد درست و هماهنگ این اجزا باعث می شود تا عملیات مهار آتش به سرعت و با موفقیت انجام شود . از مهم ترین قسمت آن میتوان به : مخزن و پمپ آب ، شیر فلکه آب براب کنترل ورودی آب ، هیدرانت ، کوپلینگ ، شیلنگ آتش نشانی در نازل که عهده دار پرتاب آب بر روی آتش است اشاره کرد . در این بین گوپلینگ ها یا تبدیل آتش نشانی نیز نقش بسیار مفید و با اهمیتی دارند . کوپلینگ برای اتصال شیلنگ های آب به یکدیگر و بالا بردن  فاصله انتقال آب از مخزن به محل حریق مورد استفاده قرار می گیرد ، و با توجه به نوع نیازها و محل استفاده از کوپلینگ های مختلفی می توان بهره برد .

خرید کوپلینگ آتش نشانی

انواع کوپلینگ آتش نشانی

کوپلینگ های آتش نشانی را  اغلب بر اساس انواع سایز و جنس می توان به دسته های مختلف تقسیم بندی کرد. از ابعاد کوپلینگ های آتش نشانی که وجود دارد  می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • کوپلینگ آتش نشانی سایز 1 اینچ
  • کوپلینگ آتش نشانی سایز 1.5 اینچ
  • کوپلینگ آتش نشانی سایز 2 اینچ
  • کوپلینگ 2.5 اینچ
  • کوپلینگ 3 و 4 اینچ

حال دسته بندی گوپلینگ ها بر اساس نوع جنس  آن ها که دارای ۲دسته می باشند ، دسته اول  کوپلینگ آلومینیومی و  دسته دوم کوپلینگ برنجی می باشد .

کوپلینگ آتش نشانی برنجی

جنس این نوع کوپلینگ از آلیاژ برنج می باشد و سایز دهانه آن نیز 1.5 به 2 می باشد ، ما بقی اندازه های این نوع کوپلینگ هم موجود می باشد .

کوپلینگ آتش نشانی آلومینیومی

جنس بدنه این مدل از کوپلینگ ها از آلومینیوم می باشد . که در مقایسه با مدل برنجی بسیار ارزان تر می باشد . ما بقی اندازه های این نوع کوپلینگ هم  موجود می باشد.

در پایان با توجه بررسی محصول و آشنایی شما عزیزان به مرغوبیت کالا و کیفیت بالای محصولات خرسندیم که خدمت گذار شما باشیم .

لیست قیمت کوپلینگ آتش نشانی

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *