یونیورست استیل یونیورست استیل

یونیورست استیل

یونیورست، همان علم دوش دوکاره است. دوش را از سالیان گذشته همگی ما می شناسیم.

که با گذشت زمان، شکل امروزی تر و متنوع تر پیدا کرده و امروزه علاوه بر کارایی به میزان قابل توجهی می تواند به زیبایی دکوراسیون فضای حمام ما کمک کند.

از مزایایی یونیورست می توان به ثابت و متحرک بودن آن اشاره کرد. یعنی یک سر ثابت دارد و یک سر متحرک. و همین ویژگی یونیورست را نسبت به نوع تک کاره، محبوب کرده و باعث راحتی در موقع استفاده می شود.

یونیورست ها امروزه از دو جنس استیل و برنج ساخته می شوند و ما در این مقاله سعی داریم مزایای یونیورست استیل را بررسی کنیم.

یونیورست استیل

ورق استیل به فولاد زنگ نزن معروف است! همین یه جمله کافی است تا به کیفیت استیل در ساخت یونیورست و سایر شیرآلات پی ببریم.

از ویژگی های بسیار مهم برای فلزات یکی مقاومت آن و دیگری ضد خوردگی بودنش است. که استیل هر دو را داراست.

مقاومت:

مقاومت در برابر ضربه و شکستگی باعث دوام عمر یونیورست استیل می شود.

قیمت یونیورست استیل

خوردگی:

همانطور که می دانید خوردگی در فلزات، خصوصا در سیستم لوله کشی باعث می شود مواد تشکیل دهنده فلز وارد آب شوند و این موضوع خصوصا در جاهایی که آب آشامیدنی است، بسیار خطرناک می شود.

از مواردی که برای یونیورست با اهمیت است در کنار کیفیت  بالا زیبایی آن است.

زیبایی:

استیل از نظر ظاهری فلزی بسیار زیبا به شمار می رود. و علاوه بر زیبایی ظاهری جز فلزاتی است که رد آب روی آن نمی ماند و لکه نمی شود.

شکل پذیری:

از دیگر ویژگی های استیل، شکل پذیری بالای آن است. و این موضوع باعث می شود فرم های زیبایی ایجاد شود همانطور که می بینیم یونیورست های استیل در طرح های بسیار زیاد در بازار پیدا می شوند.

مواد تشکیل دهنده:

عنصر اصلی تشکیل دهنده ی استیل، آهن است و کمتر از 2% کربن دارد. کربن به استیل مقاومت می دهد و هرچه کربن بیشتر باشد میزان مقاومت و خاصیت ضد خورندگی بالا می رود، اما میزان شکل پذیری پایین می آید.

تا اینجا با یونیورست استیل و ویژگی های مهم آن آشنا شدیم. با خرید یونیورست استیل، به شرکت کیفیت در ساخت، دوام و زیبایی را در کنار هم داریم.

همچنین لازم است بگوییم در ساخت برخی از یونیورست ها از ترکیب برنج و استیل استفاده می شود.

که با توجه به ویژگی های آلیاژ برنج مثل دوام و مقاومت بالا و ضد خورندگی بودنش، می توانیم با آسودگی خاطر انتخاب و خرید کنیم.

پس از جمع بندی تمام موارد بالا به این نتیجه می رسیم که همه ی مطالب گفته شده زمانی به وقوع می پیوندند که یک برند معتبر را انتخاب کرده باشیم.

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.