یونیورست راسان مدل آرام قیمت یونیورست راسان مدل آرام

یونیورست راسان مدل آرام

شیرآلات راسان مجموعه تولید کننده شیرآلات بهداشتی ، ساختمانی ، صنعتی می باشد ، که با جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا و پرسنل مجرب تولیدات خود را انجام می دهد ، این شرکت سعی داشته است که با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات رضایت خریداران را جلب نماید .

علم یونیورست راسان مدل آرام در دو رنگ متفاوت تولید می شود ، این دو رنگ عبارتند از : کروم و طلایی ، که دارای یک دوشثابت و یک دوش متحرک می باشد ، علم دوش یونیورست راسان مدل آرام ،  جوری طراحی شده است که تغییر رنگ نمی دهد و رسوب گذاری ندلرد ، این علم دوش از یک سردوش گرد یا مربع تشکیل شه است که دارای مشبک های ریز و درشت می باشد و آب را با تراکم بالا از لوله خارج می کند .

یونیورست راسان مدل آرام از یک سردوش ثابت و متحرک تشکیل شده است ، این سردوش به صورت مربع بوده و پهنایی حدود 20 سانتی متر دارد ، دارای آب کاری دوبل می باشد ، سردوش ثابت یونیورست مجهز به بازوی تنظیم زاویه ی پاشش آب می باشد و مغزی این علم به صورت اتریشی است که به صورت دوبل آبکاری شده است ، قابلیت نصب روی تمام شیرآلات را دارد ، برای این که آب را به سردوش ثابت و متحرک ارسال کند ، شیر مجزا در نظر گرفته ان ، جنس تنه از آلیاژبرنج بوده که با کروم آبکاری می شود  و نکته ی قابل توجه اینکه دارای گارانتی محصول می باشد .

قیمت یونیورست راسان مدل آرام

یونیورست راسان مدل آرام  با توجه به کیفیتی که دارد هر گز در تماس با آب زنگ نمی زند و به راحتی تمیز می شود ، این علم دوش با قرار گرفتن در حمام نمای زییایی به سرویس بهداشتی می دهد ، علم یونیورست راسان مدل آرام مستحکم بوده و می تواند فشار آب را تحمل و کنترل نماید .

علم یونیورست راسان مدل آرام از جنس آلیاژ با درصدی رسوب ساخته شده است  به همین دیل دچار خوردگی نمی شود و لکه نمی زند ، این علم را می توان به وسیله  مکانیزمی که دارد در ارتفاع دلخواه تنظیم نمود ، تا برای کسانی که قد کوتاهتری دارند آب راحت تر جاری شود .

یونیورست راسان مدل آرام دارای شلنگ کوتاه و بلند با بافت ریز می باشد و همچنین ، جا صابونی ، سوپاپ برای تنظیم کردن جریان آب ، شیر دوش ، پایه ی گوشی کوچک ، شستی فلزی ، گوشی کوچک ، علم بلند ، دوش بزرگ را دارا می باشد .

که به روش رو کار و توو کار مورد استفاده قرار می گیرند که در روش توو کار تمتم اجزا داخل دیوار قرار می گیرند به جز سردوش و شیر آلات ، ولی در روش رو کار همه موارد ذکر شده در روی دیوار نصب می گردند .

یونیورست راسان مدل آرام با کیفیت قابل توجه و رنگ های زیبا تولید شده اند که با ضمانت در اختیار خریداران قرار گرفته می شود .

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.