یونیورست سفید  طلایی انواع یونیورست سفید  طلایی

یونیورست سفید  طلایی

یکی از قسمت های اصلی یک ساختمان حمام می باشد ، که می توان با انتخاب درست شیر آلات حمام آن را به مکان زیبایی تبدیل کرد .

امروزه بر خلاف گذشته به زیبایی خانه ها اهمیت زیادی می دهند ، خانم ها نقش به سزایی در به کار گیری وسایل زیبا و به روز خانه دارند و به زیبایی یک ساختمان توجه بسیاری می کنند ، که شیر آلات بهداشتی هم جز این دسته از دقت می باشند .

گروه های تولیدی شیر آلات با داشتن پرسنل متخصص و متعهد و داشتن دانش فنی شروع به تولید شیر آلات بهداشتی نموده اند که هم کیفیت به سزایی دارند و هم در مقابل فشار و دما مقاوم هستند و هم زیبایی خاصی به ساختمان می دهند که می توان از نمونه آن ها به شیر آلات یونیورست سفید طلایی اشاره کرد .

علم دوش یونیورست سفید طلایی از جنس استیل بوده  ، که تحت هیچ شرایطی زنگ نمی خورد و دارای سردوش پهن مربع و گرد می باشد ، شلنگ دوش یک و نیم متر می باشد و با داشتن شیر هدایت کننده آب را به سردوش کوچک و بزرگ هدایت می نماید .

این دوش ها با رطوبت و آب دائم در ارتباط هستند ولی با توجه به اینکه با کیفیت بالا ساخته می شوند ، هرگز تغییر رنگ نمی دهند .

خرید یونیورست سفید  طلایی

جنس تنه یونیورست سفید طلایی از آلیاژ برنج بوده و با رنگ براق طلایی و سفید الکترو استاتیک پوشانده می شوند ، وزن  یونیورست سفید طلایی 220 گرم بوده و با بسته بندی 3500 گرمی به بازار عرضه می شوند .

یونیورست سفید طلایی به خاطر براقیت و رنگ زیبایی که دارد در سرویس بهداشتی بسیار چشمگیر می باشد .

این علم دوش های زیبا مجهز به بازوی تنظیم زاویه پاشش آب هستند که در سردوش ثابت مورد استفاده قرار می گیرد چرا که سر دوش یونیورست سفید طلایی  در دو حالت ثابت و متحرک ساخته می شود .

یونیورست سفید طلایی از یک سردوش پهن  و مشبک ساخته شده که آب را به صورت تراکم  قطرات از سردوش خارج می کند  و دارای یک دوش ثابت کوچک بوده تا بتوان بدن را راحت تر و با دقت بیشتر شست . بدنه دوش یونیورست سفید طلایی محکم بوده و با ظرافت خاصی تولید شده است .

مشخصات یونیورست سفید طلایی

دارای دو خروجی آب می باشد ، جا صابونی متصل دارد ، پوشش پودری الکترو استاتیک دارد و در ابعاد 85 x 20 x 35  ساخته می شود و هم چنین دارای سردوش مربع شکل 20 سانتی متری نیز می باشد ، طول شلنگ یونیورست سفید طلایی 150 سانتی متر بوده و گوشی تلفنی تمام سفید را دارا می باشد ، علم یونیوست سفید طلایی دو کاره بوده که سر دوش آن از جنس ABS  درجه یک می باشد و جنس علم استیل این دوش و سه راهی آن آلیاز برنج بوده که در تماس با آب تغییر رنگ نمی دهد  و همچنین شیلنگ یونیورست سفید طلایی از بافت ریز تشکیل شده است .

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.