یونیورست شیپوری خرید یونیورست شیپوری

یونیورست شیپوری

علم دوش دوکاره همان یونیورست است. یونیورست ها دو بخش ثابت و متحرک دارند. بخش ثابت برای دوش گرفتن و بخش متحرک برای شستشوی موضعی استفاده می شود.

یونیورست ها در طرح ها و رنگ های مختلفی ساخته می شوند که عزیزان خریدار می توانند مطابق سلیقه و نیاز خود خرید کنند.

و معمولا با رنگ های رزگلد، طلایی، کروم و غیره در بازار پیدا می شوند.

یونیورست شیپوری

یونیورست ها معمولا در طرح های دایره، چهار گوش و شیپوری تولید می شوند. طرح شیپوری همانطور که از نامش پیداست شکل شیپور و زنگوله یا کاسه ی برعکس است. ویژگی مهم این طرح کلاسیک بودن آن است. وبرایمان یاد حمام های بچگی را زنده می کند.

در طراحی بعضی از یونیورست ها از ترکیب چندین رنگ متفاوت استفاده می شود. که علاوه بر تنوع ، زیبایی را برایمان به ارمغان می آورد.

از نکات مهم در انتخاب یونیورست، کیفیت متریال استفاده شده در ساخت است.چون تا زمانی که کیفیت پایین باشد به هر میزان هم طراحی زیبا باشد، به سرعت زیبایی جای خود را به خرابی می دهد و نمایی زشت برایمان باقی می گذارد.

جنس یونیورست:

یونیورست های شیپوری و به طور کلی یونیورست از دو جنس استیل و برنج و یا ترکیب هردو در قیمت های مختلف یونیورست، ساخته می شوند.

یونیورست برنجی شیپوری:

برنج از آلپاژهای بسیار مقاوم و با دوام به حساب  می آید. همچنین در برابر ضربه و شکنندگی و خوردگی محکم است. بنابراین می توانیم بگوییم محصول تولید شده از برنج به شرط رعایت تمامی استانداردها قابل اطمینان است.

یونیورست  استیل شیپوری:

ویژگی های مثبت استیل بر هیچکس پوشیده نیست.  به شرط آنکه استیلش واقعا استیل و از نوع مرغوب باشد.

علاوه بر تمامی ویژگی های گفته شده برای برنج که استیل نیز همه شان را دارد. استیل یک فلز بسیار زیبا است که آب را روی خود نگه نمی دارد و اصطلاحا لک نمی شود.

خوردگی

شاید لازم باشد در مورد خوردگی مختصری بدانیم. خوردگی معمولا در فلزاتی که در تماس مستقیم با آب هستند و یا مناطقی که رطوبت نسبی بالاست اتفاق می افتد. و همین امر موجب می شود مواد سازنده ی فلز وارد آب شوند و آب را ناسالم و مضر کنند.

برنج و استیل هر دو به اندازه ی زیادی در برابر خوردگی، از خود مقاومت نشان می دهند.

کلام آخر

یونیورست شیپوری، یکی از مدل های زیبای یونیورست است که به فضای حمام شما جلوه ای خاص می بخشد و هم مناسب طراحی کلاسیک و هم طراحی مدرن است.

 

خرید یونیورست شیپوری

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *