یونیورست قیمت یونیورست خرید یونیورست

یونیورست

یونیورست، علم دوش دوکاره است. علم دوش دو کاره چیست؟ علم دوش دو کاره به همان دوش های دو بخشی گفته می شود که یک سر ثابت و یک سر متحرک دارد.

سر ثابت:

سر ثابت بالاتر از سر متحرک قرار می گیرد  و بزرگ تر است و معمولا در طرح های مختلف مثل دایره و چهارگوش تولید می شود.

سر متحرک:

سر متحرک، کوچکتر است و مانند گوشی تلفن روی دیوار نصب می شود وبه وسیله ی شلنگ به لوله وصل می شود.

یکی از کاربردهای بخش متحرک شستشوی کودکان است. چرا که کودکان نمی توانند مدت طولانی زیر آب بمانند و به کمک سردوش متحرک می توانیم به شکل موضعی عزیزان کوچک خود را شستشو دهیم. تا آن ها هم مثل ما از استحمام لذت ببرند. همچنین باعث کاهش قابل توجه مصرف آب می شود.

همه ی ما به خوبی می دانیم که دوش از ملزومات هر خانه است. اما این موضوع نباید سبب شود از بحث تزییناتی بودن علم دوش غافل شویم.

امروزه آنقدر در این زمینه تنوع طرح و رنگ بالاست، که حتی گاهی ممکن است برای انتخاب دچار سختی شویم.

برای رسیدن به بهترین و زیباترین حالت حمام باید سعی کنیم، یونیورستی را انتخاب کنیم که از نظر اندازه، طرح و رنگ با دکوراسیون حمام ما همخوانی داشته باشد.

قیمت یونیورست

به عنوان مثال، ممکن است یونیورستی را انتخاب کنیم که کاملا زیبا باشد اما همین یونیورست چون سر بزرگی دارد وقتی در فضای حمام کوچک ما قرار بگیرد هم زیبایی خودش را از دست بدهد و هم زیبایی فضای حمام را بگیرد.

عکس این قضیه نیز صادق است، یونیورستی کوچک در فضایی بزرگ!

از این رو لازم است علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه ی خود از مشاوران طراح دکوراسیون داخلی هم کمک بگیرید.

نکته ی مهم دیگر در مورد یونیورست، کیفیت آن است. ابتدا بگذارید تا با هم یک یونیورست بی کیفیت را تصور کنیم.

در ابتدا احتمالا خوشحال و خندان از خرید بر می گردیم و به این فکر می کنیم که چه خوب شد با کمترین قیمت، توانستم محصول مورد نظر را بخرم!

اما پس گذشت مدت زمان کوتاهی می بینم روی یونیورست لکه های سیاه پدیدار شده. این لکه ها به مرور بیشتر می شوند تا جایی که در مدتی که حتی فکرش را نمیکردیم کل یونیورست رنگ خود را از دست می دهد.

تازه اگر هنوز هم یونیورست به درستی کار کند!

حالا ما ماندیم و پولی که دور ریختیم. اینک فکرش را بکنید از ابتدا کمی بیشتر هزینه می کردیم و از تولیدکننده معتبر، یونیورستمان را تهیه می کردیم. چقدر از نظر کیفی و اقتصادی سود کرده بودیم.

همیشه تولیدگنندگانی هستند که انصاف را رعایت می کنند و در کنار بالاترین کیفیت، پایین ترین قیمت را از شما دریافت می کنند، برای شناخت آن ها لازم است اندکی زمان بگذاریم. اما حتما ارزشش را دارد. چرا که خانه ی ما برای ما مهمترین مکان در دنیاست. و حمام یکی از فضاهای پر استفاده ی هر خانه و در آخر، یونیورست یکی از مهمترین و اصلی ترین اجزای حمام.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.