آدرس کارخانه شیر گازی حقیقی

آدرس کارخانه شیرگازی حقیقی

از محصولات پرکاربرد ساختمانی , شیرآلات هستند که از اهمیت زیادی برخوردار است . شرکت شیرآلات حقیقی از بهترین برند های شناخته شده محسوب می شود . شیرگازی حقیقی از مهم ترین محصولات این کارخانه معروف است که در سایزهای 2/1  اینچ , 2, 4/3 , 1 , 4/1  1 , 2/1 1  اینچ و از جنس آلیاژ مرغوب ساخته و به صورت ربع گرد تولید می شود . تمام شیر آلات برنجی این شرکت معتبر حقیقی دارای استاندارد ملی ایران است و به صورت کامل تست شده هستند و از سازمان نفت وگاز کشور تاییدیه دارند .

فروش شیر گازی حقیقی

شیرگازی حقیقی در سایزهای مختلفی ساخته شده است که هر کدام برای مصارف خاص ساختمانی , صنعتی و نیمه صنعتی , گاز کشی سوله ها و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرند . یکی دیگر از محصولات شیرگازی حقیقی شیر قفلی آن است . دسته گازی تمام شیرهای حقیقی قرمز است . به شیرگازی حقیقی INCH نیز می گویند که در روی دسته شیرگازی این محصول , نام گروه صنعتی حقیقی درج شده است .

تمام شیر آلات برنجی این شرکت معتبر حقیقی دارای استاندارد ملی ایران است و به صورت کامل تست شده هستند و از سازمان نفت وگاز کشور تاییدیه دارند . این محصولات در مقایسه با برندهای دیگر با قیمت های مناسب  تری در بازار عرضه می شود

خرید شیر گازی حقیقی

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *