اتصالات برنجی آذر لیست قیمت اتصالات برنجی آذر

همیشه باید سعی بر این داشته باشید که برای خرید محصولات مورد نیاز ساختمانی , نخست اگاهی کاملی نسبت به این محصولات و تاسیسات ضروری کسب کنید و بعد به سراغ برند های معروف بروید تا بهترین و با کیفیت ترین محصول را تهیه کنید . اتصالات از جمله مهم ترین و کاربردی ترین ابزارهایی است که در ساختمان ها بدون اتصالات کار ان ها به گونه ای ناقص می ماند . شرکت آذر یکی از بهترین برند های تولید کننده انواع اتصالات و شیر الات برنجی استاندارد است که در زمینه  مصارف گازی و ابی فعالیت دارد .

خرید اتصالات برنجی آذر

اتصالات برنجی یکی از پر کاربرد ترین محصولاتی است که امروزه در صنعت به کار برده می شود . شرکت اذر با توجه به کابرد هر اتصال به گونه ای متفاوت به ساخت این محصولات می پردازد . اتصالات برنجی آذر به صورت لحیم کاری ولی با تفاوت در فشار های وارده و اندازه دما تولید می شوند . این اتصالات برند اذر از مقاومت بالایی در برابر دما و فشار بالا برخوردار هستند . این محصولات معمولا در لوله کشی های اب و گاز و هوای فشرده کاربرد دارند . از محصولات اتصالات برنجی این برند می توان به موارد زیر اشاره کرد :

زانوی برنجی آذر

این محصول بیشترین کاربرد را دارد و برای عوض کردن مسیر لوله استفاده می شود . زانوی برنجی اذر در انواع زانوی 45درجه , 90 درجه و 180 درجه تولید می شوند .

تبدیل برنجی آذر

این نوع اتصالات برنجی آذر به صورت میله ای استوانه شکل پیچی یا دنده ای توخالی است که برای متصل کردن دو لوله هم اندازه و یکسان به کار برده می شود .

مغزی برنجی آذر

این نوع اتصال اذر در مواردی که نیاز به اتصال قطعه نر و ماده به یکدیگر باشد استفاده می شود .

نیپل برنجی سه راهی آذر

این اتصال اذر در مواردی کاربرد دارد که احتیاج باشد مسیر به سه قسمت تقسیم بشود .

4 راهی برنجی

از این محصول اذر زمانی استفاده می کنیم که نیاز به این داشته باشیم که یک مسیر را به 4 مسیر افزایش دهیم .

سر دنده های برنجی

این نوع محصول از یک طرف رزوه کاری شده و طرف دیگر ان رزوه ای ندارد و با استفاده از جوشکاری عملیات وصل کردن صورت می گیرد و برای وصل کردن لوله به شیر خروجی منبع استفاده می شود .

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *