اتصالات جوشی آریا

اتصالات جوشی آریا

گروه تولیدی آریا با بیش از 15 سال سابقه، توسط ماشین آلات خاصی که اغلب طراحی و ساخت خود این شرکت می باشد، در کارخانه ای به وسعت 5000 متر مربع اقدام به تولید محصولات اتصالات جوشی نموده است. تولید در این شرکت شامل دو بخش کیفیت و کیمیت بدین شکل قابل توضیح است.

کیفیت:

افتخار این مجموعه است که در تمام مقاطع زمانی فقط و فقط از لوله ها و مواد اولیه درجه 1 و استاندارد کارخانه های لوله سازی معتبر سپاهان و کیهان استفاده می نماید. عطف به مورد بالا اینکه محصولات تولیدی این کارخانه مادام العمر در مصارف گاز شهری- گاز رسانی به منازل-آب- روغن هیدرولیک و موارد مشابه، تحت تعهد این شرکت می باشد.

خرید اتصالات جوشی آریا

کمیت:

کارخانه آریا با توجه به فرمول ساده تولید با تیراژ بالا در نتیجه هزینه تمام شده پایین توانسته تولید را با تیراژ هایی که اغلب خارج از باور می باشد به انجام رسانده لذا با دستیابی به هزینه  تولید ارزان، قیمت های رقابتی خوبی در کنار کیفیت بالا حاصل سازد. قابل توجه است محصولات آریا در اکثریت قریب به اتفاق شهرهای بزرگ و کوچک ایران به فروش می رسد و به تایید شرکت گاز این شهر ها رسیده است.

شرکت آریا تولید کننده اتصالات جوشی درز دار و اتصالات جوشی مانیسمان از لوله های گازی و لوله های مانیسمان استاندارد می باشد. عمده ترین محصولات این مجموعه که با مارک آریا در بازار شناخته شده و موجود می بشند عبارتند از:

زانو گازی، سه راهی گازی، کپ جوشی، تبدیل جوشی، بستهای گازی و زرد

این مجموعه به عنوان اولین شرکت در ایران موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ISO 9001/2008 گردیده و مورد تایید شرکت گاز و سازمانهای نظام مهندسی سطح کشور می باشد. ما خرسندیم با تولید اتصالات گازی استاندارد، گرما بخش محیط شما باشیم.

مواردی که در سطور فوق ذکر شد توضیحاتی در مورد شرکت آریا می باشد که برگرفته از سایت رسمی صنایع فولادی و جوشی آریا می باشد که به صورت چکیده در مورد توانایی ها، کیفیت، گواهینامه ها و اهداف این شرکت بحث به میان آمده است و مصرف کنندگان و مشتریانی که از این محصولات استفاده کرده اند نیز صحت آن را اعلام کرده اند.

قیمت اتصالات جوشی آریا

لوله و اتصالات جوشی به دلیل اینکه برای انتقال خطوط گاز و در مواردی برای میعانات نفتی مورد استفاده قرار می گیرد می بایستی از کیفیت بالایی برخوردار باشد که علاو بر دوام بیشتر از خطرات احتمالی که می تواند خسارات جانی و مالی زیادی را به وجو بیاورد جلوگیری نمود. لذه پیشنهاد می شود در هنگام خرید اینگونه مصالح دقت بالایی لحاظ شود و همچنین در حین اتصال لوله و اتصالات و شیرها و دستگاه ها به یکدیگر اصول جوشکاری کاملاٌ رعایت گردد چون این مطلب اهمیتی به اندازه لوله و اتصالات می باشد.

 

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *