اتصالات دنده ای برنجی

اتصالات دنده ای برنجی

اتصالات نیز از پر کاربردترین ها در لوله کشی محسوب می شود . معمولا برای تغییر جهت حرکت , شاخه گذاری و یا اتصال در سیستم ها مورد استفاده قرار می گیرند. اتصالات در سایزها و انواع گوناگونی تولید می شود . لوله کشی تاسیسات ساختمانی از مهم ترین عواملی هستند که باید در تهیه آن ها دقت کافی داشته باشیم . اتصالات دنده ای برنجی یکی از پر مصرف ترین اتصالات در سیستم های گاز, آب و هوای فشرده است که در سایزها و انواع گوناگونی تولید می شود. برنج از مس و روی تشکیل شده است . اتصالات دنده ای برنجی یکی از قدیمی ترین روش های اتصال سیستم های لوله کشی است . این اتصالات بسیار کم هزینه و درعین حال پرکاربرد در تاسیسات ساختمانی هستند . محصول اتصالات دنده ای برنجی دارای بازدهی نصب بالا بوده و نیاز به تجربه و مهارت خاصی در نصب نمی باشد .

خرید اتصالات دنده ای برنجی

این نوع اتصال برنجی به دونوع معمولی و فشار قوی تولید شده است که بر اساس نوع فشار آن , کارکرد خطوط و همچنین نوع سیال و ضخامت خطوط انتخاب می شود . اتصالات برنجی دارای انواع  اتصالات برنجی گاز , اتصالات برنجی آب و اتصالات برنجی دنده ای می باشد. اتصالات برنجی بر اساس نوع ساخت به اتصال زانوبرنجی , سه راه برنجی, بوشن برنجی , تبدیل برنجی , نیپل برنجی , چهار راهی برنجی , سردنده برنجی , سر شیلنگی برنجی و مغزی برنجی تقسیم می شود . این اتصالات برنجی از مقاومت بیشتری در دما وفشار بالا برخوردار هستند.

اتصالات دنده ای برنجی یک قطعه در اتصالات است که از یک طرف رزوه کاری شده و طرف دیگر آن بدون رزوه می باشد که با استفاده از روش جوشکاری متصل می شود و برای متصل کردن لوله ها به شیر خروجی منبع به کار برده می شود .

قیمت اتصالات دنده ای برنجی

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *