اتصالات پلی رود

اتصالات پلی رود

واحد تولیدی تحقیقاتی پلی رود که همکنون جزء یکی از بزرگترین واحد های تولیدی اتصالات آبیاری و آبرسانی پلیمری در کشور و همچنین خاورمیانه محسوب می شود فعالیت خود را مدیون بیش از 30 سال سابقه در زمینه ساخت و تولید انواع قالب های تزریق پلاستیک در کشور است که همواره با بهره گیری از بالاترین و آخرین تکنولوژی دنیا در زمینه های دستگاه ها و تجهیزات تولیدی و آزمایشگاهی ارتباط تنگاتنگ با دانشگاه ها و مراکز آموزشی همکاری با اساتید دانشگاهی و واحدهای تولیدی با سابقه سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور مهندسین مشاور و طراحان با تجربه پرسنل فنی و کارآزموده و در نهایت مدیریتی با سابقه و هوشمند توانسته است با توسعه ممتد و برنامه ریزی شده هم اکنون با بیش از 300000 متر مربع مجوعه تولیدی مدرن در یکی از بهترین شهرکهای صنعتی کشور واقع در طبیعت بکر و زیبای مازندران مشغول به فعالیت است.

خرید اتصالات پلی رود

واحد تولیدی تحقیقاتی پلی رود به وسیله انواع پلیمر اتصالات مختلفی را تولید می کند که می توان به اتصالات پیچی، اتصالات دنده ای، اتصالات جوشی فشار قوی، اتصالات جوشی فاضلابی و اتصالات آبیاری قطره ای را اشاره کرد که هر کدام برای کاربرد های خاصی طراحی و ساخته می شود که در ادامه مطلب به بررسی هر کدام می پردازیم

اتصالات پیچی: اتصالات پیچی پلی رود از جنس پلی پروپیلن کوپلیمر تولید می شود که به وسیله اسپلیت پلی استال، بوشینگ پلی اتیلن، اورینگ نیتریت رابر، رینگ تقویت گالوانیزه و پیچ و مهره های گالوانیزه تقویت و تکمیل می شود. کلیه اتصالات پیچی و شیرها به منظور استفاده از آب داغ طراحی نشده اند به همین علت در مسیر لوله کشی که از لوله های پلی اتیلنی استفاده می شود نیز می بایست از دمای متعارف استفاده شود. البته این اتصالات در دمای زیر صفر قابل استفاده می باشد. اتصالات پیچی پلی رود با توجه به استفاده از مواد اولیه استاندارد در مقابل کلیه مواد شیمیایی مقاوم است و با استفاده از قطعات لاستیکی پیشنهادی مقاومت آنها افزایش پیدا می کند. از اتصالات پیچی می توان برای انتقال آب و فاضلاب استفاده نمود.

اتصالات دنده ای پلیمری پلی رود که از جنس POM ساخته می شود یکی از مقاوم ترین و سخت ترین پلیمر های تجاری ساخته دست بشر است که مقاومت در برابر شرایط سخت محیطی و مواد ضد اشعه ماورای بنفش و همچنین اکسیدانها خاص محافظت می شود.

این اتصالات که به راحتی به عنوان انواع اتصالات فلزی و گالوانیزه استفاده می گردند هیچگونه اثر سویی بر روی آب شرب باقی نمی گذارند و بعلت صافی سطح داخل کمترین اثر افت فشار و همچنین رشد جلبک را بر روی آب می گذارند.

قیمت اتصالات پلی رود

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *