اتصالات گاز آریا

اتصالات گاز آریا

شرکت صنایع فولادی و جوشی آریا تولید کننده ی اتصالات جوشی فولادی با مجوز های رسمی از نهاد های مربوطه فعالیت خود را از 15 سال پیش آغاز نموده است. تحولات نوین و وسیع صنعت با تکیه بر دانش فنی و سالها تجربه ما را بر آن داشت تا با تلاش و اندیشه ی پیشرو حرکت نموده و نقشی فعال و پویا ایفا نماییم.

خرید اتصالات گاز آریا

این کارخانه در زمینی به مساحت 5000 متر مربع و با بهره گیری از مهندسین مجرب و تکنسین های پر توان محصولات با کیفیت خود را با نشان تجاری آریا به بازار عرضه می کند. جهت کنترل کیفیت محصولات خود از آزمایشات متعددی همچون سختی سنجی، هیدرو استاتیک و تست کشش زیر نظر شرکت های معتبر بهره برده و محصولات خود را بر طبق استاندارد ASMEو ANSIاز مواد اولیه درجه یک تولید می نماید. این کارخانه با توجه به تولید بالا و در نتیجه هزینه تمام شده پایین توانسته است قیمت های رقابتی خوبی در کنار کیفیت بالا حاصل سازد.

اتصالات گازی که در مسیر خطوط لوله انتقال جریان گاز (گاز کشی یا لوله کشی گاز) به کار می روند جنس اتصالات عمدتاٌ از فولاد می باشد و طبق استاندارد دارای انواع اتصالات مانسمان و اتصالات درز دار هستند اتصالات گازی دارای انواع مختلفی می باشند که در میان انواع اتصالات، زانویی گازی مصرف بیشتری دارد. برای اتصال دادن آنها به همدیگر و به خطوط لوله از جوش برق استفاده می شود و همچنین دارای ضخامت ها و متریال های متفاوتی می باشد.

قیمت اتصالات گاز آریا

تولید اتصالات گازی فرآیندی چند مرحله ایست که در مرحله اول می بایست لوله مانسیمان یا لوله بدون درز مناسب هر قطعه و سایز آن تولید شود. سپس به روش تولید زانویی جوشی فولادی اقدام به تولید زانویی می شود. برای هر قطعه نیز فرآیند خاصی برای تولید وجود دارد.

صنایع فولادی و جوشی آریا یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده های اتصالات گازی با نشان استاندارد ایران می باشد. این مجموعه با بهره گیری از سالها اندوخته فنی و با در اختیار گرفتن تکنولوژی روز دنیا و نیز با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک خدمات خود را به صنعت گاز کشور ارائه می دهد.

شرکت صنایع فولادی و جوشی آریا با هدف تولید محصولات با کیفیت پایدار، اقدام به برنامه ریزی در راستای تامین متریال از تامین کنندگان معتبر و همچنین کنترل کیفیت محصولات در قبل، حین و بعد از فرایند تولید نموده است.

واحد QCاین مجموعه با انجام تست های غیر مخرب NDTطبق استانداردهای 3076 ملی ایران و ASME B16.9 مسئولیت کنترل و نظارت محصولات تولیدی را برعهده دارد. این شرکت توانسته است با انجام این اقدامات محصولات و خدمات خود را در سطح کیفی مناسبی به مشتریان ارائه دهد.

 

[تعداد: 5    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *