اتصالات گالوانیزه اصفهان

اتصالات گالوانیزه اصفهان

اکثر لوله و فلزاتی که امورزه در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند همگی گالوانیزه می باشند.در گذشته لوله ها و فلزات از مقاومت بالایی برخوردار نبودند و بعد از مدتی در اثر واکنش های شیمیایی ازبین می رفتند.امروزه برای جلوگیری از پوسیدگی خوردگی لوله ها انها را گالونیزه می کنند.

فرایند گالوانیزه شدن به این صورت می باشد که پوششی از جنس (روی) بر روی فلزات قرار می دهند.برای این منظور ابتدا لوله ها و فلزاتی که قرار است گالوانیزه شوند را اماده می کنند سپس انها را برای قرار دادن در دستگاه گالوانیزه اغشته به محلول فلاکس می کنند که در ادامه این فرانید فلزات در استخری حاوی(روی) قرار گرفته می شوند.در نتیجه لوله ها دارای روکشی از جنس روی می شوند که انهار در برار زنگ و خوردگی مقاوم می کند.

اتصالات گاوانیزه در دو روش سرد و گرم صورت میگیرد به طوریکه در گالوانیزه شدن به روش گرم،  فلزات همانند انچه که در بالا اشاره کردیم در استخر(روی) قرار داده می شوند و در روش گالوانیزه شدن به روش سرد، که با استفاده از نمک (روی) عمل گالوانیزه شدن صورت می گیرد  کاملا با روش گرم متفاوت می باشد.

خرید اتصالات گالوانیزه اصفهان

اتصالات گاوانیزه امروزه کاربرد فروانی را دارند.این محصول در انواع و مارک های مختلفی عرضه بازار می شود.از جمله مارک های معروف در زمینه اتصالات گالوانیزه، اتصالات گاوانیزه اصفهان می باشد که در ادامه به شرح ان می پردازیم.

 

اتصالات گالوانیزه اصفهان

اتصالات گالوانیزه اصفهان از جمله اتصالات نامدار در میان اتصالات گالوانیزه موجود در بازار می باشد که توسط شرکت تولید اتصالات گالوانیزه اصفهان تولید وعرضه بازار می شوند.

اتصالات گالوانیزه اصفهان نقش مهمی در لوله کشی ها، ساختمان سازی، و…دارند که جز محصولات رایج در بازار به شمار می روند.

تمامی اتصالات گالوانیزه اصفهان داری گارانتی مخصوص شرکت تولیدی اتصالات اصفهان می باشند.از جمله این اتصالات: سه راهی گالوانیزه، مغزی گالوانیزه، بوشن گالوانیزه، تبدیل گالوانیزه، در پوش گاوانیزه، لوله درز دارد گالوانیزه، اتصالات گالوانیزه فلنچ دار و…می باشند.

قیمت اتصالات گالوانیزه اصفهان

 

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *