اتصالات گالوانیزه سیتکو لیست قیمت اتصالات گالوانیزه سیتکو

اتصالات گالوانیزه سیتکو

برند SITCO در سال 1990 در زمینه های طراحی وتولید انواع شیرآلات ساختمانی، صنعتی و همچنین تولید انواع نوار چسب عایق فعالیت خود را در کشور چین آغاز نمود. از جمله فعالیت های این گروه تولیدی اتصالات گالوانیزه می باشد.

این نوع اتصالات جهت بکارگیری برای لوله های فولادی و همچنین لوله های گالوانیزه بکار می روند و دارای اندازه های گوناگون و ساختارهای گوناگون ارائه می شوند.

قیمت اتصالات گالوانیزه سیتکو

اتصالات گالوانیزه در صنایع گوناگون از جمله صنعت نفت،صنعت گاز،انتقال آبرسانی آشامیدنی و کشاورزی، بخار و هوا کاربرد دارند. پوشش ایجاد شده در اتصالات گالوانیزه می تواند کلیه نقاط و سطوح فولاد را اعم از گوشه ها، جاهای کوچک و فرورفتگیها را پر نموده و از خوردگی آنها جلوگیری کند. در این زمینه هیچ پوششی بهتر از پوشش گالوانیزه عمل نخواهد کرد.این نوع اتصالات فشار قوی شامل انواع مختلف همچون بوشن ها، تبدیلها، مغزی ها، مهره و ماسوره، زانویی چپقی و سه راهی ها می باشد.

این اتصالات جهت متصل کردن خطوط لوله کشی انشعاب گرفتن بستن لوله تغییر مسیر و تغییر اندازه لوله بکار می روند.

روش آبکاری اتصالات گالوانیزه به دو روش گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم می باشد که به وسیله موارد استفاده از آن اتصال انتخاب می گردد.

خرید اتصالات گالوانیزه سیتکو

انواع اتصالات گالوانیزه در مقابل فشارهای زیاد و دماهای زیاد مقاومت بالایی دارند و همچنین دارای مقاومت مکانیکی خوبی می باشند.

اتصالات گالوانیزه در مقابل حریق نیز مقاوم هستند و در مقابل نفوإ هوا به دیواره لوله مقاومت نشان می دهند. از دیگر مزایای اتصالات گالوانیزه می توان به مقرون به صرفه بودن آنها و ضریب انساط طولی کم آنها اشاره کرد.

پخش اتصالات گالوانیزه سیتکو

گالوانیزاسیون و بکار گیری لوله و اتصال های گالوانیزه سبب کاهش خوردگی لوله و اتصال های فولادی میشود که این امر نیز باعث افزایش دوام اتصالات و لوله ها خواهد شد. افزایش دوام اتصالات و لوله ها نیز باعث کاهش هزینه های مربوط به تعمیر و باسازی خواهد داشت.

فروشگاه اتصالات گالوانیزه سیتکو

[تعداد: 4    میانگین: 4.5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *