اتصالات گالوانیزه مک بران قیمت اتصالات گالوانیزه مک بران

اتصالات گالوانیزه مک بران

در صنعت آهن آلات بر روی فلزاتی که نسبت به خوردگی آسیب پذیر می باشند پوششی از فلز روی قرار می دهند که این پوشش برای حفاظت از فلز در برابر خوردگی و آسیب پذیری می باشد و این عمل توسط گالوانیزاسیون صورت می گیرد. پوشش قرار داده شده در عمل گالوانیزاسیون شامل لایه ای از فلز روی و ترکیباتی از آهن می باشد. در مورد اتصالات فولادی نیز برای محافظت از این لوله ها در برابر خوردگی و آسیب پذیری پوششی از فلز روی بر روی آن قرار می دهند که به آن ها اتصا لات گالوانیزه گفته می شود. اتصالات گالوانیزه یکی از رایج ترین اتصالات در صنعت می باشد. این اتصالات که از پوشش گالوانیزه برخوردار می باشند حدود پنجاه سال پیش وارد صنعت ایران شدند. و در زمینه های آبرسانی، گلخانه،حصار کشی، شازه های فلزی،تصفیه خانه ها و کشاورزی کاربرد دارند.

قیمت اتصالات گالوانیزه مک بران

گروه صنعتی مک بران با بهره گیری از تجهیزات مدرن و نیروی متخصص در زمینه تولید لوله های گالوانیزه و اتصالات گالوانیزه در کشور چین فعالیت می نماید و در چند سال اخیر با صادرات محصولات خود به بازار ایران ورود کرده است و به دلیل کیفیت مطلوبی که دارا می باشد توانسته جایگاه مکناسبی را در صنعت تاسیسات کشور برای خود ایجاد نماید.

خرید اتصالات گالوانیزه مک بران

این اتصالات در صنایع گوناگونی از جمله صنعت نفت، صنعت گاز،انتقال آب،بخار و هوا بکار برده می شوندکه در سایزهای مختلف و انواع مختلف تولید شده که به شرح زیر است:

 زانو گالوانیزه نوعی از اتصالات گالوانیزه در دو زاویه 90 درجه و 45 درجه به منظور استفاده راحت در زوایای مختلف تولید می گردد.

سه راهی گالوانیزه به صورت دنده ای جهت انشعاب گرفتن از یک مسیر اصلی.

چپقی گالوانیزه جهت اتصال زاویه های 45 درجه و 90 درجه در انشعابات و خطوط لوله گالوانیزه زمانی که یک طرف بصورت دنده بیرون و طرف دیگر انشعاب بصورت دنده داخل باشد مرد استفاده قرار می گیرد.

مهره ماسوره گالوانیزه به صورت دنده ای جهت اتصال آسان و قابل باز شدن لوله های گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد.

بوشن گالوانیزه بصورت دنده ای جهت اتصال آسان و قابل باز شدن دو لوله به یکدیگر.

روپیچ توپیچ گالوانیزه به صورت دنده ای.

تبدیل گالوانیزه بصورت دنده ای جهت گرفتن کاهش یا افزایش سایز انشعابات و خطوط لوله گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد.

در پوش گالوانیزه به صورت دنده ای جهت جلوگیری از خروج آب و یا سیالات دیگر در انتهای خطوط لوله گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد.

 انواع اتصالات مک بران در مقابل فشارهای زیاد و دماهای زیاد مقاومت بالایی دارند و همچنین دارای مقاومت مکانیکی خوبی می باشند.

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه مک بران

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *