اتصالات گالوانیزه چینی لیست قیمت جدیداتصالات گالوانیزه چینی واردکننده انواع اتصالات گالوانیزه

اتصالات گالوانیزه چینی

روش ساخت گالوانیزه: به دو صورت گرم و گالوانیزه سرد صورت می پذیرد. مقدار سیلیکون و فسفر موجود در  اتصالات گالوانیزه شدیدا ضخامت و ظاهر پوشش گالوانیزه را تحت تاثیر قرار می دهد. مقدار 04/0% سیلیکون یا بیشتر و یا مقدار 05/0% فسفر یا پیشتر در اتصالات گالوانیزه منجر به ضخیم شدن پوشش می شود، که شامل آلیاژهای آهن- روی می باشد. کربن، سولفور و منگنز موجود در اتصالات گالوانیزه اثر کمی در ضخامت پوشش گالوانیزه دارد.

اتصالات گالوانیزه چینی
اتصالات گالوانیزه دنده ای

اتصالات گالوانیزه چینی به دو صورت اتصالات چینی سفید و سیاه تولید می شود و این نوع اتصالات به صورت اتصالات دنده ای می باشد و در صنایع آب، گاز، بخار، هوا و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

ساختاراتصالات گالوانیزه چینی شامل: زانو گالوانیزه، مغزی گالوانیزه، سراه گالوانیزه، تبدیلی گالوانیزه، بوشن گالوانیزه، روپیچ توپیچ گالوانیزه، مهره ماسوره گالوانیزه، چپقی گالوانیزه و … می باشد.

مزایای اتصالات گالوانیزه چینی:

  • محافظت در برابر صدمات محیطی به صورت اتوماتیک در اتصالات گالوانیزه چینی

اتصالات چینی به دلیل آنکه در فولاد نفوذ کرده و به عنوان کاتد عمل می کند مقاطع ریز موجود در روی سطح فولاد را در برابر صدمات و خورندگی می توانند محافظت کنند.

پوشش ایجاد شده در اتصالات چینی کلیه نقاط و سطوح فولاد را همچون گوشه ها، فرورفتگی ها و جاهای کوچک را پر کرده و از خوردگی جلوگیری می کند. که پوشش گالوانیزه برای این عمل بهترین نوع می باشد.

فروش اتصالات گالوانیزه چینی

  • دوام پوشش اتصالات گالوانیزه

به دلیل داشتن ساختار متالورژیکی خاص در اتصالات چینی پوشش ایجاد شده دارای مقاومت مناسب در برابر صدمات مکانیکی، سایش و خوردگی خواهد بود.

  • رسیدن به هدف در زمان کوتاه

در صورت نیاز به استفاده از اتصالات چینی در محل باشد در این حالت نیاز به صرف زمان جهت آماده سازی سطح، رنگ کردن و یا بازرسی نخواهد بود.

  • بازرسی آسان اتصالات گالوانیزه چینی:
  • لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی

این اتصالات را به راحتی و بدون نیاز به هیچ آزمایش مخربی و تنها از طریق چشم می توان کنترل و بازرسی نمود.

  • محافظت کامل توسط اتصالات گالوانیزه چینی:

پروسه گالوانیزه وابسته به شرایط آب و هوائی نمی باشد.

اتصالات گالوانیزه چینی لیست قیمت جدیداتصالات گالوانیزه چینی واردکننده انواع اتصالات گالوانیزه

[تعداد: 3    میانگین: 4.3/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *