انواع نوار تفلون بهترین مارک نوار تفلون

انواع نوار تفلون با برند های مختلف

نوار تفلون چیست ؟

از گذشته و تا کنون برای آب بندی شیر آلات از نوار تفلون استفاده می کنند که در قسمت های مختلف لوله کشی به کار برده می شوند البته امروزه سیستم های پوش فیت نیز به بازار راه پیدا کرده اند که به علت این که قیمت تمام شده ی این محصولات گران تز از اتصالات مغزی و دنده ای می باشد کم تر به کار گرفته می شوند ، پس اتصالات دنده ای بیشترین کاربرد را دارند که به طبع آن نیازمند نوار تفلون می باشند .

چرا باید از نوار تفلون استفاده کنیم ؟

روان کننده اتصالات ، آب بندی اتصالات ، کیفیت عملکرد ، قیمت مقرون به صرفه ، انعطاف پذیری نوار ، نیاز به آچار از دلایلی هستند که در اتصالات از آن استفاده می کنیم .

محاسن نوار تفلون :

نوار تفلون از بهترین مواد با نام پلی تترافلوئورواتیلن P.T.F.E تولید می شود که پودری سفید رنگ و نچسب می باشد ، این محصول  دچار خوردگی و فرسودگی نمی شود و در دماهای بالا مقاوم می باشد و همچنین از قابلیت کشسانی برخورد دار می باشد .

این محصول با برند های مختلفی همچون دنا ، آسیا گلد ، آسیا کویر ، آسیا طلایی و هم چنین تفلون مایع یورک ایتالیا ، تفلون مایع سیم ایتالیا ، تفلون مایع ادالوک و تفلون مایع اکسون ، تفلون مایع فورس  در بازار یافت می شود .

ما در این مقاله قصد داریم شما را با کارایی و محاسن آن ها آشنا کنیم .

 

قیمت عمده نوار تفلون

نوار تفلون دنا

یکی از شرکت های تولیدی نوار تفلون در ایران دنا می باشد که با به کار گیری پرسنلی مجرب و متبحر و همچنین دارا بودن تجهیزات مدرن نوار تفلون را با سطح کیفی بالا و قیمت بسیار مناسب به بازار عرضه می نماید .

انواع نوار تفلون دنا :

نوار تفلون بنفش دنا ، نوار تفلون زرد دنا ، نوار تفلون سفید دنا ، دنا ، نوار تفلون قرمز و قهوه ای دنا ، نوار تفلون صورتی دنا ، نوار تفلون آبی دنا ، نوار تفلون سبز دنا.، نوار تفلون خاکستری دنا . نوار تفون پهن 50 متری عرض 24 و 20 دنا ، نوار تفلون پهن خمیری 10 متری با عرض 19 دنا

لیست قیمت نوار تفلون دنا

 نوار تفلون دنا در برابر دماهی مختلف مقاوم می باشد ، دچار پوسیدگی نمی شود و به علت کشسانی بودن تکه تکه نمی شود و مهم تر این که به آسانی مورد استفاده قرار می گیرد ، این محصول تمامی استاندارد های جهانی و داخلی را دارا می باشد .

نوار تفلون خمیری سیتکو

سیتکو از برترین تولید کنندگان نوار تفلون خمیری در انواع مختلف می باشد با انتخاب این برند می توانید آسوده خاطر باشید که آب بندی به طور کامل و دقیق در اتصالات انجام می گیرد .

انواع نوار تفلون خمیری سیتکو

نوار تفلون خمیری سیتکو قرمز ، نوار تفلون خمیری سیتکو قهوه ای ،  نوار تفلون خمیری سیتکو  سبز ، نوار تفلون خمیری سیتکو صورتی ، نوار تفلون خمیری سیتکو خاکستری ، نوار تفلون خمیری سیتکو زرد ، نوار تفلون خمیری سیتکو سفید .

نوار تفلون خمیری سیتکو می تواند دماهای مختلف را تحمل کند و در برابر اشتعال مقاومت داشته باشد ، این نوع نوار تفلون آب بندی را به طور کامل انجام می دهد و آب را جذب خود نمی کند و می تواند در برابر اسید ها بازها و مواد شیمیایی و خورنده مقاوم باشد .

 

نوار تفلون آسیا طلایی

یکی از معتبرترین و بزرگترین تولید کننده ای نوار تفلون در کشور که افتخار دارد این محصول را با کیفیت بالا و مقرون به صرفه در اختیار هموطنان قرار دهد .

چرا نوار تفلون آسیا طلایی را باید انتخاب کنیم ؟

دارای وزن و اندازه استاندارد می باشد ، با دوام است و از عمر طولانی بر خورد دار می باشد ، در مقابل گاز ، بخار ، روغن ، رطوبت و دما ، خوردگی و ساییدگی ، دی الکتریک بالا و اشعه  UV و اسیدها و بازها  مستحکم است ، دارای اصطکاک پایینی می باشد و آب را جذب خود نمی کند ، اگر کشیده شود به خاطر نرم و انعطافی بودن هرگز تکه تکه نمی شود ، به عنوان درزگیر بسیار مناسب است ، خاصیت  ضد چسبندگی دارد و غیر قابل حل در حلال های متداول می باشد .

کارخانه نوار تفلون آسیا طلایی

نوار تفلون آسیا کویر

این شرکت با به کار گیری نیروهای انسانی مجرب و متخصص و با در اختیار داشتن دستگاه های مجهز و بروز دنیا در تلاش بوده است تا نوار تفلون را با کیفیت و قیمت مناسب راهی بازار نماید و رضایت حداکثری خرید داران را کسب کند .

نوار تفلون آسیا کویر چه مزایایی دارد ؟

در دماهی مختلف پایدار است ، از اصطکاک ناچیزی بر خورد دار است ، غیر قابل حلال در خورند های شمیایی می باشد ، در مقابل  آب ، روغن ، گاز ، بخار ، اسید ها و باز ها  و فرسودگی و خوردگی استحکام بالایی دارد ، نرم و انعطاف پذیر است و اگر در حالت کشسانی قرار بگیرد تکه تکه نمی شود .

 

نوار تفلون تهران

یکی از شرکت های شناخته شده در تولید نوار تفلون مجموعه ی تهران می باشد که با پرسنلی قوی و با تجربه بهترین نوع نوار تفلون را وارد بازار کرده اند .

نوار تفلون تهران به صررت سبز رنگ تولید می شود که می تواند در برابر گرما ، سرما ، بخار ، روغن ، نفت و .. بهترین کارایی را از خود ارائه دهد .

نوار تفلون خمیری تهران

نوار تفلون نورا

اگر می خواهید بهترین آب بندی را در اتصالات خود انجام دهید بدون شک نوار تفلون نورا را به شما معرفی می نماییم .

این نوع  نوار تفلون که به رنگ سبز تولید می شود به علت این که از مواد درجه یک تشکیل شده است می تواند در برابر مواد شیمیایی ، اسید ها و باز ها مقاومت بالایی از خود نشان دهد و غیر قبل حل در حلال های خورنده باشد .

 

تفلون مایع چیست ؟

با نوار تفلون رنگی و کارایی آن آشنا شدیم ، اما امروزه تفلون مایع شکل جدیدی از نوار تفلون می باشد که مزایایی نسبت به نوار تفلون معمولی آن دارد ، این محصول به تازگی وارد بازار شده است به همین دلیل شاید تکنسین های لوله کشی هنوز کامل با آن آشنا نشده باشند.

اما لازم است بدانید که تفلون مایع می تواند جایگزین خوبی برای نوار تفلون معمولی باشد خصوصا برای  اتصالاتی  که دسترسی به آن ها برای بستن نوار تفلون دشوار است .

تفلون مایع دارای انواع مختلف باز شونده و قفل شونده می باشد که با توجه به نوع سیستم لوله کشی باید نوع خاص آن را انتخاب نماییم .

تفلون مایع باز شونده پس از اتصال اگر ایراداتی مشاهده شود به راحتی باز می گردد اما اتصال قفل شونده پس از اتصال باز نمی شود مگر این که با سشوار دمای آن را تا 250 درجه سانتی گراد برسانیم و سپس با آچار باز کنیم

تفلون مایع یورک ایتالیا

از برندهای وارداتی معتبر شرکت ایتاب می باشد که در عرصه تولید نوار تفلون مایع شناخته شده است ، از این محصول برای پر کردن فضاهای رزوه ای یا دنده ای به راحتی استفاده می کنند .

 

تفلون مایع سیم ایتالیا

ساخت شرکت سیم ایتالیا می باشد که به صورت سنتی اتصالات را آب بندی می نماید و از مقاومت بسیار بالایی برخورد دار می باشد ..

 

تفلون مایع آکسون

ساخت کشور ترکیه و از برند سیتکو می باشد و  طرفداران بسیاری را سمت خود جذب نموده است چرا که برای سیستم های تاسیساتی با ارتعاش بالا بهترین کاربرد را دارد .

 

تفلون مایع فورس

از با کیفیت ترین تفلون مایع در بازار می باشد که به دو صورت قفل شونده و باز شونده تولید می شود ، پس از استفاده از تفلون مایع فورس می توانید خاطر جمع شوید که آب بندی سیستم لوله کشی به خوبی انجام شده است .

نوار تفلون مایع

تمامی شرکت های تولیدی نوار تفلون و تفلون مایع برای راحتی حال خرید داران محترم سایتی را طراحی کرده اند تا بتوانید به آسانی قیمت ها را در آن مشاهده نمایید و در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر با شماره های درج شده در سایت هر مجموعه  ارتباط برقرار کنید ، نمایندگی های شرکت های مذکور به صورت تمام وقت پاسخگوی شما عزیزان می باشند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.