تفلون صورتی آسیا کویر

نوار تفلون صورتی آسیا کویر

از دیرباز تاکنون استفاده از نوارتفلون در لوله کشی های مختلف مرسوم بوده است چرا که آب بندی بسیارخوبی توسط آنها صورت می گیرد.

این محصول پلیمری که به آن اشتباها نوار آب بندی می گویند یکی از اصلی ترین و مهمترین ملزومات در صنعت تاسیسات می باشد.

نوارتفلون در محل های اتصالات لوله های حدیده شده و یامحل اتصال لوله و اتصلات لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد.

هنگام نصب شیرآلات به علت اینکه احتمال نشتی وجود دارد باید از نوارتفلون استفاده نمود تابتواند هم از نشتی جلوگیری کند و هم باعث صرفه جویی در آب شود.

همچنین استفاده از نوارتفلون در اتصالات می تواند باعث محکمتر شدن آنها شود، فقط کافیت برای اطمینان از آب بندی و محکمی ایجاد شده نوار تفلون را 5 الی 6 بار دور محل اتصال بچرخانیم به طوری که 50 درصد لایه بالایی روی 50 درصد لایه زیرین قرار گیرد.

در لوله کشی گاز نوارتفلون علاوه بر آب بندی ایمنی را نیز به وجود می آورد چراکه وجود نشتی در اتصالات گازی می تواند خطرات وخسارات جبران ناپذیری زا به وجود آورد.

امروزه شرکتهای متععدی به تولید نوارتفلون پرداخته اند که آسیا کویر از تولیدکنندگان برتر در این زمینه محسوب می شود که با مرغوبترین مواد با کیفیتترین نوار تفلون را راهی بازار شیرآلات نموده است.

تفلون صورتی آسیا کویر
تفلون صورتی آسیا کویر

تفلون صورتی آسیا کویر از پودری سفید رنگ که خاصیت چسبندگی ندارد به نام تترافلوئوراتیلن تشکیل شده که با ضخامت 75% میلیمتر و عرض12 میلیمتر و متراژ 10 متر تولید می گردد.

این محصول پلیمیری دارای وزن بالا و ضخامت زیاد وهمچنین متراژ 10 متر است که این موضوع کیفیت بالای این محصول پلیمیری را نشان می  دهد.

اگر هنگام بستن نوار تفلون آن را کشیدید ومتوجه ریش ریش شدن آن شدید باید گفت که نوار تفلون کیفیت خوبی ندارد، اما تفلون صورتی آسیا کویر با کشیده شدن به راحتی کنده می شود که از ویژگیهای برتر این محصول به شمار می آید.

زمینه های کاربردی تفلون صورتی آسیا کویر

  • تجهیزات و لوازم موتورخانه
  • آب بندی لوله
  • اتصالات بخار
  • ترکیبات نفتی
  • ترکیبات اسیدها و بازها و حلال ها

قیمت تفلون صورتی آسیا کویر بسیار مناسب است، می توانید این محصول را با تضمین کیفیت و سلامت از نمایندگیهای آسیا کویر در سراسر کشور تهیه نمایید.

و یا از طریق سایت رسمی آسیاکویر آن را به صورت آنلاین تهیه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.