تولید کننده اتصالات گازی تولید اتصالات گازی

تولید کننده اتصالات گازی

در میان تمام اتصالات موجود در بازار اتصالات گازی از مهم ترین نوع اتصالات می باشند .

اتصالات گازی شامل چهار گروه می باشد که آن ها را معرفی می نماییم :

1 . اتصالات گازی تو کار ، اتصالات آتش نشانی و اتصالات جوشی مانیسمان یا بدون درز 2 . اتصالات درز دار یا درز جوش جهت لوله کشی گاز رو کار 3 . اتصالات فشار قوی رده چهل 4 . اتصالات دنده ای سیاه چدنی جهت قسمت های روزه ای لوله کشی .

تولید کنندگان اتصالات گازی محصولات خود را با کیفیت بالا ارائه می دهد ، این محصولات به دلیل این که از متریال و مواد اولیه استاندارد تهیه شده و با اتکا به روش های اتو ماسیون روز تولید می شوند ، از کیفیت بالایی بر خورد دار هستند . تمام اتصالات گازی دارای مارک حک شده می باشند  و به صورت بسته بندی شده به فروش می رسند .

تولید کننده اتصال گازی با تولیدات متنوع در لوله کشی ساختمان و لوله کشی گاز صنعتی و لوله کشی آتش نشانی ،  نیاز همکارن را در بخش لوله کشی برطرف کرده اند . که به چند مورد از این اتصالات اشاره می نماییم .

انواع زانو ، سه راهی ، تبدیل ، بست و کپ از محصولات  تولید کننده اتصالات گازی می باشند . این اتصالات از بهترین اتصالات جوشی در جهت اتصال به لوله دیگر و انشعاب و خم می باشند .

یکی از مهم ترین تولید کننده اتصالات گازی اتصالات جوشی مانیسمان در لوله کشی گاز می باشند .

تولید کننده اتصالات گازی

مزایای اتصالات جوشی مانیسمان بدون درز توسط  تولید کننده اتصالات گازی  .

. سطح کنترل و تست بسیاربالایی دارند .

. اتصالات جوشی مانیسمان تا 170 بار فشار معادل 2500 پوند تست می شود .

. تست این فشار بسیاربالا می باشد لذا اگر جوشکاری به خوبی انجام شود دچار ترک خوردگی نمی شود و مقاومت بسیار بالایی دارد .

. در شبکه های لوله کشی آتش نشانی از اتصالات مانیسمان استفاده می شود و پس از نصب شدن یک تا دو روز تحتت فشار 10 الی 20 بار قرار می گیرند .

تولید کننده اتصالات گازی این محصول را با روش های مختلفی نهیه می نمایند :

1 . روش هیدرو فرمینگ یا پرس هیدرولیک ( زیر شاخه ای از اکسترود ) 2 . روش گرم متخصص زانو های گرم و نیز برخی گونه های سه راهی 3 . روش سرد با پرس هیدرولیک و یا پرس ضربه ای 4 . روش ریخته گری که مختص اتصالات دنده ای مانند زانو دنده یا مهره ماسوره مخصوص گاز می باشد .

تولید کننده اتصالات گازی خطوط لوله گشی گازی یا لوله کشی آتش نشانی را به دو روش انجام می دهند :

. اتصالات فولادی گاز

. اتصالات چدنی

در اتصالات فولادی گاز ، که به این نوع اتصال ، اتصالات آهنی یا اتصالات کربن استیل می گویند  و گاها با نام اتصالات لوله گاز فنری نیز معرفی می شوند . بخش اعظم  این لوله از فولاد ST37 می باشد .

اتصالات چدنی در اطراف کنتور نصب می گردد ، به طور کل در هر جایی که از اتصالات دنده ای در لوله کشی گاز انجام گیرد ، استفاده از اتصال چدنی الزامی می باشد .

سازمان استاندارد ملی بر تولید کننده اتصالات گازی نظارت کاملی دارد ، به همین دلیل این محصولات با بالاترین کیفیت و با استحکام بالا ذبه بازار عرضه می شوند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.