خرید اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی

خرید اتصالات گالوانیزه TUPY برزیل

ساخت کشور برزیل و از بهترین و باکیفیت ترین نوع اتصالات گالوانیزه موجود در بازار می باشد. این اتصالات از جنس چدن چکشخوار و بصورت روکش گالوانیزه گرم ساخته می شود.

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل در دو نوع NPT و BSP تولید می گردد که از لحاظ استاندارد رزوه با هم متفاوت می باشد. اتصالات گالوانیزه در ایران از نوع BSP می باشد.

قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

BSP مخفف کلمه British standard pipe می باشد که این نوع اتصالات تحل فشار کمتری نسبت به اتصالات گالوانیزه NPT دارند.

NPT مخفف کلمه Natioal Pipe Taper می باشد. در برخی از سایزها تعداد روزه در اینچ هر دو نوع از این اتصالات با هم برابر می باشد ولی در تمامی سایزها زاویه دنده ها با هم متفاوت می باشد.

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

از جمله محصولات باکیفیت شرکت تولیدی توپی می توان به انواع زانویی توپی و زانویی چپقی ، سه راهی تبدیلی و سه راهی گالوانیزه، انواع مهره ماسوره گالوانیزه، مغزی گالوانیزه، درپوش گالوانیزه و غیره اشاره کرد .

در این متن به معرفی روپیچ توپیچ گالوانیزه توپی پرداخته می شود.

روپیچ توپیچ گالوانیزه از انواع اتصالات می باشد که در جنس های متفاوتی در بازار ارائه می شود که در بین آنها روپیچ توپیچ گالوانیزه توپی از بهترین نوع آنها بوده و با بالاترین کیفیت و استاندارد توزیع می شوند.

قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

با توجه به ساختار تولیدی برای تغییر قطر لوله ها و انشعابات در نوع تبدیل روپیچ توپیچ جهت  تبدیل اتصالات ماده به اتصالات نر و اتصال لوله هایی که یکی از رو و دیگری از داخل دنده شده باشد در نوع مغزی های روپیچ توپیچ گالوانیزه و برای اتصالات خطوط لوله به یکدیگر کاربرد دارد.

این اتصالات در انواع سایزها و در انواع تحت فشار تولید شده جهت خطوط لوله، تاسیسات و سوپاپ ها کاربرد گسترده و وسیعی دارد.

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *