دوش سیتکو

معرفی دوش سیتکو

با پیشرفت علم و تکنولوژی، طراحی دوش هم ارتقا پیدا کرد و باتوجه به آگاه شدن تولیدکنندگان ازنیاز مردم دوش را در مدل های مختلف متحرک و ثابت با توجه به سلایق مختلف طراحی و تولید نمودند.

می توان گفت یکی از وسایلی که نسبت به گذشته باتغییرات زیادی روبرو شده دوش می باشد.

از دیرباز تا به امروز حمام و دوش به عضو اصلی هر خانه تبدیل شده به طوری که می توان آن را بخش مهمی از یک ساختمان دانست، پس برای به دست اوردن راحتی و آرامش در حمام تلاش بسیاریی نموده چراکه انسان همیشه به دنبال رفاه و آسایش برای خود است.

حتی زیبایی حمام و دوش برای کودکان نیز اشتیاق آور است از این رو می توان با یک انتخاب درست یک مکان ساده اما پرکاربردی رابه مکانی دوست داشتنی و شیک تبدیل نمود، در این صورت خواهید دید کودکان چکونه مشتاق به حمام رفتن می شوند.

سیتکو با طراحی های  منحصر به فرد،  دوش را درنماهای مختلف با آپشنهای متعدد تولید نموده است.

دوش سیتکو
دوش سیتکو

انواع دوش سیتکو

علم دوش یونیورست و یونیکا از نمونه محصولات سیتکو هستند که محبوبیت بسیاری بخاطر ظاهر زیبا، لوکس و شیک خود دارند و به حمام جلوه ای خاص بخشیده اند.

علم دوش یونیکا: به صورت یکپارچه می باشد که فقط سردوش آن متحرک است.

علم دوش یونیورست: با نام علم دوش دوپارچه نیز شناخته می شود که علاوه بر سردوش متحرک دارای سردوش ثابت نیز می باشد.

دوش می تواند به صورت مربع یا گرد باشد که سردوش مربع بیشترین متقاضی رابه خود اختصاص داده است چرا که علاوه بر کاربردش زیبایی و چشم نوازی را به همراه دارد.

دوش سیتکو از آلیاژ برنج تولید می شود که این کیفیت بالای محصولات سیتکو را نشان می دهد، چون دوش دائما با آب در تماس است پس مجموعه سیتکو برای جلوگیری از تغییر رنگش ازیک پوشش منسب مانند نیکل استفاده می کند.

یکی از مزیتهای بزرگ دوش سیتکو، کاهش مصرف آب است که در جهان امروزی به آن توجه ویژه ای شده است.

سیتکو با سابقه درخشان خود و حدودا 30 سال تجربه باتولید محصولات خلاق برترینها را به بازار ارائه می دهد و توانسته نیاز بازار را با توجه به نیاز مردم به راحتی تامین کند.

قیمت علم دوش با توجه به نوع آن و آپشن هایی که دارد متفاوت است که می توانید از طریق سایت رسمی سیتکو قیمتهای بروز را مشاهده نمایید.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.