شرکت تولیدی تحقیقاتی رهانه

شرکت رهانه

رهانه در سال 1364 شروع به تحقیقاتی در مورد شیر اطمینان نمود و در سال 1365 شیر اطمینان را به عرصه تولید در آورد، این شرکت با دریافت مهر استاندارد ملی ایران در سال 1371 و دریافت گواهینامه ISO-9002 در سال 1374 توانست برند خود را به عنوان شیر آلات رهانه در بین دیگر رقبا با کیفیت بالا معرفی نماید.

رهانه مسولیت محدود خود را  به سهامی خاص در سال 1378 تغییر داد، و در سال 1372 شرکت رهانه از تهران به شهر صنعتی کاوه تغییر مکان دادند.

شرکت رهانه عضو جامعه مخترعین ایران در ساال 1389 شد و پروانه تحقیق و توسعه را در سال 1378 کسب نمود.

 

واحد های مختلف شرکت رهانه در فرایند تولید و مدیریتی

ریخته گری، پرسکاری، تراشکاری، تزریق و مونتاژ

واحد طرح و برنامه، تدارکات، امورمالی، کنترل کیفت، تولید و برنامه ریزی، مدیریت مهندسی و فنی.

برتری های شرکت تولیدی تحقیقاتی رهانه به قدری زیاد است که در این متن نمی گنجد وممکن است از حوصله ی خواننده خارج باشد پس به طور مخاصر به تعریفی کوتاه از این شرکت می پردازیم.

اولین شرکتی که در ایران توانست شیر اطمینان را تولید نماید شرکت رهانه می باشد.

حال تولیدات ابتکاری شرکت رهانه را بیان می کنیم.

شیر اطمینان تمام برنجی ، شیر اطمینان بدنه پلاستیکی ، شیر تک ضرب با روکش پلاستیکی ، شیر فلوتر با روکش پلاستیکی ، شیر خودکار با طرح یورک با روکش پلاستیکی ، شیر یک طرفه غیر گازی با روکش پلاستیکی ، شیر یک طرفه تمام پلاستیکی طرح یورک جهت لوله های PPR3 ، رابط تمام پلاستیکی لوله های PPR3 ، شیر هاای توپی لوله های PPR3 .

انواع شیر آلات شرکت رهانه

شیر اطمینان شیر پیسوار، شیر تک ضرب، شیر توپی، شیر فلوتر، شیر لباسشویی، شیر مخلوط، شیر پکیجی، شیر لباسشوی ، شیر تخلیه، شیر پیسوار فیلتر دار و شیر پیسوار بدون فیلتر، شیر حوضی، شیرفلوتر.

شیرآلات شرکت رهانه بر اساس کاربرد به چند دسته تقسیم می شوند:

شیر آلات کشویی که برای قطع و وصل جریان، شیر آلات پروانه ای برای کنترل دبی جریان سیال، شیر آلات یک طرفه برای کنترل جهت جریان، شیر آلات فشار شکن برای کنترل فشار جریانو صافی برای تمیز کردن مسیر جریان.

و کلام آخر اینکه از شما که تا پایان مقاله با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

شرکت رهانه
شرکت رهانه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.