شرکت شیرگازی نگین

شیرگازی نگین

در شبکه های لوله کشی ساختمانی و صنعتی نیاز به یک شیرگازی مطمئن است که بتواند سالیان سال بدون آسیب دیدگی کارایی لازم را ارائه دهد، برای این کارمی توان با خیال راحت شیرگازی نگین را انتخاب نمود، که با توجه به نوع جنس و طراحی آن، بهترین گزینه در میان دیگر نمونه های موجود در بازار می باشد.

شیر گازی نگین که از آلیاژ برنج تولید شده  دارای یک اهرم می باشد که روی شیر نصب می شود، با چرخاندن این اهرم به صورت 90 درجه می توان شیر را باز و بسته کرد، باید دقت نماییم که اهرم شیر را نباید صورت نیمه باز بگذاریم چرا که این حالت باعث کوتاه شدن عمر شیر گازی شده و دچار فرسودگی می شود.

موارد استفاده شیرگازی نگین

در شبکه های لوله کشی، پکیجهای گرمایشی، خطوط انتقال گاز و مایعات، تاسیسات شهری، تجهیزات گرمایشی، سیستمهای آبیاری، انتقال آب کشاورزی، خطوط انتقال گاز، تاسیسات ساختمانی، شرکتهای آب و فاضلاب، کارخانه های بزرگ و کوچک.

شیر گازی نگین در سایزهای 2/1 اینچ، 2 اینچ، 3/4 اینچ، 2/11 اینچ تولید می گردد.

مزایای شیرگازی نگین

  • کنترل ورود و خروج سیالات.
  • تحمل فشار کاری بالا هنگام ورود مایعات و گاز.
  • داشتن دوام بالا.
  • دارا بودن سرعت عمل.
  • یک پارچه بوده و نیاز به روانکاری ندارد.
  • داشتن قیمت مناسب.
شرکت شیرگازی نگین
شرکت شیرگازی نگین

نحوه عملکرد شیرگازی نگین

یک توپ در داخل بدنه شیر گازی قرار دارد که در مسیر سیالات قرار می گیرد و مانع از ورود و خروج آنها می شود که با حرکت دسته ی روی بدنه این ورود و خروج تنظیم می گردد.

باید توجه کنیم که از شیرگازی نگین فقط برای مایعات بدون ذرات و گاز استفاده کنیم چرا که اگر در مسیر سیالات حاوی ذرات قرار بگیرد، در طولانی مدت دچار فرسایش می شود.

شرکت صنعتی نگین پیشرو در تولید بوده و با افتخار محصولاتی با کیفیت و متنوع را به بازار شیرآلات عرضه نموده است، در این مجموعه مدیرانی پرتلاش و پرسنلی مجرب و دلسوز همکاری می کنند تا شیرآلات صنعتی و ساختمانی را به عرصه صنایع کشورمان ایران تقدیم کنند.

تولیدات شرکت نگین دارای علامت استاندارد می باشند که این خود برتر بودن سطح کیفیتی و مرغوب بودن شیرآلات را می رساند.

محصولات این مجموعه برپایه رضایت مشتریهایی که سرمایه معنوی شرکت هستند بنا گردیده و تا به امروز در این مسیر موفق عمل کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.