شرکت نوارتفلون اسیاطلایی قیمت عمده نوارتفلون اسیاطلایی

قیمت نوار تفلون آسیا طلایی گلد

نوار تفلون آسیا طلایی، یک نوار تفلون ساخت کشور ایران است که از سازمان استاندارد نیز تاییدیه دریافت نموده است مورد اصلی مصرف نوار تفلون آسیا، آب بندی کردن لوله و اتصالات و شیرآلات تاسیساتی است و برای آب بندی انواع اتصالات گالوانیزه برزیلی نیز کاربرد دارد. دسته بندی نوار تفلون آسیا گلد جزء انواع نوار تفلون و تفلون مایع و خمیر لوله محسوب می شود زیرا در مدلهای جدیدتر و بروزتر برای آب بندی هرگونه شیرآلات و لوله اتصالات از تفلون مایع هایی نظیر تفلون مایع سیم ایتالیا و تفلون مایع فورس استفاده میگردد.

نوار تفلون مایع این روزها جایگزین نوار تفلون به شمار می رود و امتحان خود را نیز از نظر کارکرد پس داده اما با این حال هنوز هم نوار تفلون موارد مصرف بسیاری دارد. جهت خرید نوار تفلون آسیا طلایی و اطلاع از قیمت آن با نمایندگی پخش عمده تولیدی نوار تفلون آسیا طلایی، امینکو تماس حاصل فرمایید:

02155695580

02155695581

0155695582

شماره تلگرام:

09357591616

قیمت نوارتفلون اسیا نمایندگی نوارتفلون اسیا قیمت جدیدنوارتفلون اسیاطلایی

مشخصات فنی نوار تفلون آسیا طلایی

نوار تفلون آسیا طلایی در سایر 0.075 میلی متر در 12 میلی متر و به طول 10 متر می باشد کارتن کوچک نوار تفلون آسیا طلایی شامل 12 عدد نوار تفلون و کارتن بزرگ آن شامل 50 عدد بچه کارتن یا کارتن کوچک می شود که جمعا 600 عدد نوار تفلون آسیا در آن قرار می گیرد. نام دیگر نوار تفلن آسیا را نوار آب بندی نیز می نامند و جنس آن از پلی تترافلوئورو اتیلن PTFE ساخته می شود انواع نار تفلن در آب بندی لوله کشی ساختمان کاربرد فراوانی دارد بخصوص جهت آب بندی اتصالات برنجی نظیر روپیچ توپیچ برنجی مورد استفاده قرار می گیرد که بیرون دنده است.

نوار تفلن آسیا بدون این که رزوه را سخت و سفت نماید لابه لای رزوه را مهر و موم و پر کرده تا از عبور آب جلوگیری کند و اکثرا در سیستم های آب تحت فشار، سیستم های حرارت مرکزی شوفاژ و موتورخانه و تجهیزات فشرده سازی هوا استفاده می شود.

استانداردها و گواهینامه بین المللی تعیین می کنند که نوار تفلن اب بندی برای اتصالات گاز باید ضخیم تر از اتصالات آب باشند. کارخانه نوار تفلن آسیا طلایی که برای لوله کشی انتقال آب رسانی تولید و استفاده می شود اغلب سفید است اما انواع نوار تفلون در رنگ های مختلف برندهای دیگر وجود دارد برای مطابقت با خطوط رنگی کدگذاری شده (ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزیلند. زرد برای گاز طبیعی، سبز برای اکسیژن و غیره) استفاده می شود این کدهای رنگی برای نوار آب بندی توسط بیل بنتلی از Unasco Pty Ltd در دهه 1970 معرفی شد. در انگلستان نوار از حلقه های رنگی برای مصارف مختلف استفاده می شود، به عنوان مثال قرقره های زرد برای گاز، سبز برای آب آشامیدنی.

شرکت نوارتفلون اسیاطلایی

:Incoming search terms

  • نوار پی وی سی گلد
  • نوار تفلون آسیا
  • مشخصات نوار تفلون آسیا گلد
  • کارخانه نوار تفلون آسیا طلایی
  • قیمت نوار تفلن آسیا طلایی
  • تولیدی نوار تفلون آسیا طالایی
  • تفلون اسیا طلایی
  • تفلون اسیا
  • تفلن
[تعداد: 10    میانگین: 4.6/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *