شرکت نوارتفلون سیتکوقیمت نوارتفلون سیتکو

لیست قیمت فروش نوار تفلون سیتکو نمایندگی شرکت

نوار تفلون سیتکو، از محصولات آب بندی لوله و اتصالات، در تاسیسات به شمار می رود که توسط کارخانه نوار تفلون سیتکو، در رنگ ها و کیفیت های مختلف تولید می گردند. نوار تفلون سیتکو، همچون نوار تفلون تهران و نوار تفلون آسیا طلایی، در بازار لوله و اتصالات تهران و ایران با قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای نسبت به دیگر نوار تفلون ها عرضه می شود . قیمت نوار تفلون سیتکو را می توانید با تماس با کارشناسان فروش امینکو، دریافت نمایید.

نوار تفلون سیتکو، در رنگ های قرمز، زرد، سبز و … تولید می شوند نظیر نمایندگی نوار تفلون تهران که تفلن خود را با رنگ های سبز، زرد، صورتی و بنفش عرضه می نمایند. جایگزین نوار تفلون در تاسیسات می توان از تفلون مایع استفاده نمود. انواع تفلون مایع هایی نظیر تفلون مایع سیسم ایتالیا، تفلون مایع فورس ترکیه و … جایگزین مناسب نوار تفلون هستند و می توان انواع اتصالات گالوانیزه برزیلی یا انواع مهره ماسوه گالوانیزه و … را با این تفلون مایع ها کاملا آب بند نمود. برای مثال یک عدد تفلون مایع CIM معادل صد حلقه نوار تفلون سیتکو است.

جهت اطلاع از لیست قیمت فروش نمایندگی نوار تفلون سیتکو، خرید نوار تفلون و انواع لوازم و لوله و اتصالات می توانید با کارشناسان فروش امینکو تماس حاصل فرمایید:

02155695580

02155695581

02155695582

شماره تلگرام:

09357591616

نوارتفلون قرمزسیتکوقیمت نوارتفلون سیتکو فروش نوارتفلون سیتکو

نمایندگی نوار تفلون سیتکو

نوار تفلون سیتکو قرمز، توسط شرکت امینکو، نمایندگی شرکت نوار تفلون سیتکو Sitco عرضه می گردد نوار تفلون سیتکو در بسته های کوچک 10 تایی تولید می شود نوار تفلون سیتکو دارای تاییدیه 9001 iso است که به آن ptfe نیز گفته می شود برای بستن نوار تفلون سیتکو هر گونه اتصالات گالوانیزه را که مد نظر دارید در دست چپ گرفته و نوار تفلون سیتکو را از زیر اتصال و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. تعداد دور نوار تفلون به میزانی است که رزوه های اتصال دیده نشود. سپس می توانید اتصال خود را به انواع شیر گازی نظیر شیر گازی حقیقی، شیر گازی نگین، شیرگازی امین و انواع شیر فلکه کشویی سیم ایتالیا یا شیر فلکه کشویی کیز ایران، متصل نمایید. هرچند که فلنج گلودار جوشی یا فلنج کو کلاس 150 نیاز به نوار تفلون و آب بندی ندارد اما برای نصب و بستن فلنج دنده ای حتما نیاز به آب بندی کردن و استفاده از نوار تفلون سیتکو خواهید داشت.

شرکت نوارتفلون سبرسیتکو

نوار تفلون سیتکو جهت آب بندی اتصالات گالوانیزه

نوار تفلون سیتکو را می توانید جهت استفاده و آب بندی انواع اتصالات گالوانیزه استفاده کنید. اتصالاتی همچون اتصالات گالوانیزه جورج فیشر، اتصالات گالوانیزه توپی، اتصالات گالوانیزه چینی و اتصالات گالوانیزه مک که از بهترین اتصالات گالوانیزه در ایران به شمار می روند در کنار بهترین نوار تفلون در ایران می تواند اجرای پروژه تاسیساتی شما را به بهترین نحو پیش ببرد. بستن اتصالات گالوانیزه توسط تفلون سیتکو کاری آسان است، هر چند جایگزین نوار تفلون، تفلون مایع هم می توان برای اتصال گالوانیزه نصب نمود اما اتصال گالوانیزه را در حدی که رزوه کاملا دیده نشود یعنی تقریبا 32 دور نوار تفلون سیتکو را دور رزوه اتصالات ببندید تا به خوبی آب بند شود.

 

مشخصات فنی و قیمت نوار تفلون سیتکو

نوار تفلون سیتکو، در بسته های کوچک 10 تایی، بچه کارتن های 100 تایی و کارتن های بزرگ عرضه می گردد خرید عمده نوار تفلون همیشه به صرفه ترین مورد برای فروشندگان و مغازه داران لوازم تاسیساتی بوده است انواع پروژه های تاسیساتی نیز که برای بستن شیرآلات برنجی و شیرآلات سیم ایتالیا، از نوار تفلون سیتکو استفاده می کنند نیز می توانند با خرید عمده نوار تفلون یا تفلون مایع کار خود را ساده نمایند. نوار تفلون پهن دی ان، پهنای دو سانتی متر دارد اما نوار تفلون سیتکو پهن نیست و پهنای 12 میلی متر دارد ضخامت نوار تفلون سیتکو 0.075 میلی متر بوده و این نوار تفلون مرغوب و با کیفیت به طول 10 متر در بازار لوله و اتصالات تهران عرضه می شود.

 

:Incoming search terms

  • تفلون مایع
  • نوار تفلون
  • نوار تفلن
  • قیمت تفلون سیتکو
  • قیمت نوار تفلن حقی
  • قیمت نوار چسب سیتکو
[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *