شیرآفتابه فانتری سیتکو قیمت شیرآفتابه فانتزی سیتکو

شیر آفتابه فانتزی سیتکو

یکی از ابزارهای پر کاربرد بهداشتی در استفاده از آب شرب توسط انسان در منازل و مکان های عمومی شیر آلات می باشند.

شیر آلات ساختمانی وظیفه قطع و وصل جریان آب و تنظیم کردن میزان خروجی آب را و ترکیب آب گرم و سرد را به جهت تنظیم دما بر عهده دارند که برخی کاربرد صنعتی وبرخی دیگر کاربرد بهداشتی دارند. یکی از مهمترین نکات در خرید شیر آلات ساختمانی جنس بدنه و زیبایی ظاهری و صرفه جویی در آب است که باید توجه قابل ملاحظه ای به آن داشت .

شیرافتابه فانتری سیتکو

گروه صنعتی سیتکو در سال 1990 در کشور چین شروع به فعالیت نموده است و این افتخار را دارد که با بکارگیری از نیروهای متخصص و بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات به روز و استفاده از مواد اولیه مرغوب اقدام به طراحی و ساخت محصولاتی متنوع در صنعت تاسیسات را ارائه نماید. محصولات متنوع گروه صنعتی سیتکو شامل لوله گالوانیزه، اتصالات گالوانیزه، شیرآلات صنعتی و ساختمانی و دیگر محصولات این تولیدی می باشد که در قسمتهای مختلف ساختمان،کشاورزی، صنعت نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت شیرافتابه فانتزی سیتکو

یکی دیگر از محصولات گروه صنعتی سیتکو شیر آفتابه فانتزی یا شیر توالت فانتزی می باشد که به صورت  شیر تک ساخته شده است که در قسمتهایی که نیازی به آب گرم نمی باشد مورد استفاده قرار می گیرد. این گونه از شیرها در دسته شیرهای پیسوال قرا می گیرد. این شیر در سایز 2/1 ساخته شده است و قابلیت اتصال مستقیم به دیوار را دارا می باشد. شیر آفتابه فانتزی سیتکو از جنس فلز با آلیاژ برنج GB59 با روکش کروم ساخته است و دسته آن نیز از فلز برنج با روکش کروم می باشد. مقاومت دمایی شیر آفتابه 80 درجه سانتی گراد می باشد و مقاومت فشاری آن نیز 8 بار می باشد. استاندارد iso 228  را نیز دارا می باشد که نشان از کیفیت تولید این شیر می باشد.

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *