شیرآلات رفیع نوین خرید شیرآلات رفیع نوین|قیمت جدید

شیرالات رفیع نوین

 

خرید شیرالات رفیع نوین

شیر الات بهداشتی رفیع نوین ارائه دهنده محصولات با کیفیت ومتنوع لوله واتصالات _تاسیسات شیر آلات بهداشتی و اتصالات شیر با سالها تجربه و تولید انواع شیر آلات بهداشتی و ساختمانی می باشد.

انواع محصولات

  • انواع قطعات و ملزومات بهداشتی

  • شیر پیسوار فیلتر دار و بدون فیلتر

  • شیر شلنگی

  • شیر الکترونیکی

  • شیر اهرمی

  • شیر قوی دیواری

  • صافی استیل

فروش شیرالات رفیع نوین

برای خرید شیرآلات ساختمانی باید به میزان مقاومت قطعات در برابر دمای بالای آب نیز توجه داشت تا در حین مصرف شیر آلات دچار پوسیدگی نشوند و رنگ آب را تغییر ندهد و سلامت افراد را به خطر نیاندازد.

جنس بدنه و زیبایی و نمای ظاهری و صرفه جویی در آب از دیگر نکات مهم در خرید شیر آلات ساختمانی است که میبایست به ان توجه داشت.

شیر الات ساختمانی  وظیفه قطع و وصل جریان آب وهمچنین میزان خروجی آب و ترکیب آب سردو گرم را به جهت تنظیم دما بر عهده دارند که برخی از آنها کاربرد صنعتی و برخی دیگر کاربرد بهداشتی دارند .

نمایندگی فروش شیرآلات رفیع نوین

شیر آلات رفیع نوین  با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و نیروهای انسانی دانش محور جهت ارائه محصولاتی متنوع و خلاقانه با کیفیتی شایسته و در شان مصرف کنندگان شیر الات

وخواسته های ایشان طراحی و تولید شده است.  شیرآلات رفیع نوین اولین و بزرگترین مرجع شیر آلات ایران به عنوان یکی از الهام بخش ترین مجموعه های تولیدی مطرح شده است و با

هدف دستیابی به جایگاه ویژه در بازار ایران و نفوذ به بازارهای جهانی جهت ایجاد تجربه های متفاوت ایجاد شده است

از جمله دیگر محصولات شرکت شیرپیسواررفیع نوین میتوان به شیر الات هوشمند _شیرالات فلزی _شیر الات تک_شیر الات مخصوص ماشین لباسشویی _شیر الات مخصوص کولر _شیر الات یخچال

ساید بای ساید و انواع مغزی برنجی اشاره کرد و همچنین تمامی لوازم بهداشتی روشویی و سرویس بهداشتی و حمام را نیز عرضه میکند.

فروشگاه شیرالات رفیع نوین

هدف شرکت رفیع نوین تولید شیرالات متنوع به منظور پوشش سلایق مختلف بازار و ایجاد خدمات ویژه برای ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان در فضایی سالم ومبتنی بر رشد سرمایه های انسانی شرکت می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.