شیرآلات قهرمان فلت رویال

شیرآلات قهرمان فلت رویال

شیرآلات قهرمان با بهترین روش ها و مدرن ترین طراحی ها تولید شده اند، آنچنان که ظاهرشان چشم نواز و زیبا می باشد و از کیفیت فوق العاده برخورد دار هستند.

مدل فلت رویال قهرمان طرح های تکمیل شده ی مدل فلت هستند که به صورت جامع تر طراحی شده اند.

انواع شیرآلات قهرمان فلت رویال

شیر دوش و اهرم و خروجی آب به سمت چپ جابجا شده و اهرمش تغییر یافته است، کیفیت این شیر با به کارگیری قطعات و سوپاپ چندین برابر شده است. تغییرات شیر دوش در نوع خود خاص و دلربا هستند که با آبکاری طلایی نیز به بازار عرضه می شوند.

 شیر روشویی و دستشویی برگرفته از مدل فلت هستند اما به صورت تکاملی تر و تنها فرق هر دو مدل در اهرم این شیرآلات می باشد که به رنگ طلایی نیز تولید شده و وارد بازار شیرآلات می کنند.

شیر ظرفشویی و یا سینک علم گرد فلت رویال قهرمان با جابجا کردن اهرم و خروجی آب به سمت چپ و با کمی تغییر در ظاهر اهرم به طرحی بی نظری تبدیل شده است.

شیرهای توالت اهرم و خروجی آب به سمت چپ جابجا شده و اهرمش تغییر یافته است، تغییراتی که در نوع خود خاص و دلربا هستند که با آبکاری طلایی نیز به بازار عرضه می شوند.

شیر ظرفشویی شاوری فلت رویال قهرمان که با طراحی به روز و مدرن به شکل مکعبی تولید می شود که با مدل فلت هماهنگ بوده و تمام کیفیت های شیر شاوری فلت را دارا می باشد.

دلایلی که شیرشاوری را پر طرفدار و زیبایش را مثال زدنی کرده استفاده از سرشیر با کیفیت و شیلنگ بلند آبکاری درخشان می باشد.

شیر روشویی دستشویی پایه بلند فلت رویال قهرمان طرح کامل شده ی فلت است که با آبکاری طلا به بازار عرضه می شود.

تمام شیرآلات نام برده شده از کارتریج اسپانیایی بهره می برند که با آبکاری کروم با درجه میکرون بالا تهیه می گردند.

فروش شیرآلات فلت رویال قهرمان

شیرآلات قیمتشان ارتباط مستقیم با نرخ ارز و نوع جنس و کاراییشان  دارد به همین دلیل با افزایش قیمت روبرو شده اند اما کیفیتشان آنچنان بالا است که بتوان از قیمتش چشم پوشی کرد.

پرداخت هزینه ی بیشتر در این شیرآلات 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش را در پی دارد.

تمامی این خدمات کیفیت بالا و ماندگاری و دوام فوق العاده این شیرآلات را نشان می دهد.

شیرآلات قهرمان فلت رویال
شیرآلات قهرمان فلت رویال
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.